Dziś imieniny: Aliny Benona Jutro: Alberta Ignacego

pociagdocooltury lasocice18Od dziś ruszyły zapisy na bezpłatne półkolonie dla dzieci z gminy Święciechowa organizowane przez Fundację Centrum Aktywności Twórczej. Zajęcia będą odbywały się jak co roku, w Lasocicach. ZAPRASZAMY do zapoznania się ze szczegółami!
To już XIII Międzynarodowe Warsztaty w Lasocicach! Zapraszamy by się zgłosić!
 
Dzięki dofinansowaniu z Gminy Święciechowa zapraszamy dzieci z gminy w wieku 6-14 lat do udziału w bezpłatnych półkoloniach!
Głównym celem projektu jest przedstawienie dzieciom i młodzieży różnorodnych form spędzania czasu wolnego, edukacja kulturalna oraz rozwój zainteresowań.
 
W ramach projektu dla dzieci i młodzieży przeprowadzone zostaną działania o charakterze edukacyjnym i poznawczym przy użyciu nowatorskich metod spędzania wolnego czasu. W czasie warsztatów dzieci i młodzież będą miały okazje poznać rówieśników, porozmawiać z specjalistami z różnych dziedzin wiedzy, pasjonatami – hobbistami, jak również „zarazić się” pasją prowadzących zajęcia.
Ale przede wszystkim uczestnicy poznają wolontariuszy z różnych krajów, różnych kultur, mówiących różnymi językami. Będzie to okazja do łamania stereotypów, poszerzania horyzontów, nauki tolerancji i być może odnalezienia pasji.
 
Podczas Międzynarodowych Warsztatów Półkolonijnych „Pociąg do Cooltury 2018” przewidujemy następujące zajęcia:
językowe, poznawanie innych kultur, sportowe, taneczne, plastyczne, gry i zabawy oraz wiele innych.

Termin półkolonii:
12.02.2018 - 16.02.2018 grupa wiekowa 6-14 lat, półkolonie odbywać się będą na sali wiejskiej w Lasocicach, w godzinach 9:30-14:30.

Zapisy dzieci na półkolonie odbywają się tylko i wyłącznie w Szkole w Lasocicach. Tam też do pobrania są dokumenty aplikacyjne (można je też pobrać poniżej, wypełnić i dostarczyć do Sekretariatu Szkoły).
 
Ilość miejsc ograniczona.
Komplet dokumentów stanowi Karta kwalifikacyjna oraz Regulamin, które można pobrać TUTAJ.

INFORMACJI DODATKOWYCH UDZIELA:
Marlena Pujsza-Kunikowska TEL. 665480656  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapraszamy do obejrzenia filmów i zdjęć z warsztatów w ubiegłych latach na naszym facebookuwww.facebook.com/Pociagdocooltury