Dziś imieniny: Alana Kaliksta Jutro: Teresy Jadwigi

festynW niedzielne popołudnie (23.06.2019) przy placu zabaw w Przybyszewie odbył się Festyn na powitanie lata. We wspólnej zabawie wzięły udział całe rodziny z dziećmi, dla których przygotowanych było wiele atrakcji – m.in. występy dzieci ze szkoły w Lasocicach, konkurencje, zamki dmuchane, wata cukrowa, ognisko, a każde dziecko, które wzięło udział w konkurencjach otrzymało nagrodę. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dziękujemy za wspólną zabawę!

Podczas festynu została rozpoczęta zbiórka pieniędzy na renowację figury Matki Bożej znajdującej się przy placu zabaw w Przybyszewie. Podczas festynu do puszki udało się uzbierać 291,79 zł. Dziękujemy za te wszystkie wpłaty! Zbiórka do puszki odbywać się będzie cały czas w sklepie ABC u Pani Joanny Jankowiak w Lasocicach. Każda chętna osoba, może również wesprzeć zbiórkę wpłacając pieniądze na konto Stowarzyszenia ZMW (informacja na ten temat tutaj). Dziękujemy za wsparcie!

Festyn został zorganizowany przez Sołtysa i Radę Sołecką z Przybyszewa we współpracy z Kołem Gospodyń Wiejskich, Ochotniczą Strażą Pożarną oraz Stowarzyszeniem ZMW.

Zdjęcia z Festynu można obejrzeć TUTAJ.