Dziś imieniny: Pawla Milosza Jutro: Tymoteusza Michala

plakat rajdStowarzyszenie „ZMW” serdecznie zaprasza na Rodzinny Rajd Rowerowy, który odbędzie się już 22 września (niedziela) w Przybyszewie! Serdecznie zapraszamy całe rodziny!

Zbierzcie minimum 3 osoby (maksymalnie 5), wymyślcie nazwę dla swojej drużyny i zgłoście swój udział! Ważne by kapitan drużyny był pełnoletni. Podczas Rajdu pokonasz trasę „z mapką w ręce”, wykonując wiele ciekawych zadań. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa! Zapisz swoją drużynę już dziś i baw się tego dnia z nami!


Program:
godz. 13:00 – 14:00 - Otwarte biuro zawodów (potwierdzanie zgłoszeń, odbiór pakietów startowych)
godz. 13:50 – Odprawa
godz. 14:00START (drużyny startują w odstępie czasowym pomiędzy sobą ok. 2 minut)
ok. godz. 15:00 - 16:00 – przyjazd drużyn na metę
godz. 16:30 – Ognisko i zakończenie

Zgłoszenia do 20.09.2019 bezpośrednio w panelu rejestracyjnym, znajdującym się pod adresem: TUTAJ

Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek – zwłaszcza całe rodziny! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! W przypadku wyczerpania liczby miejsc, termin zapisów zostanie skrócony. Udział w Rajdzie Rowerowym jest bezpłatny.

 

Bardzo ważne!
- uczestników obowiązuje zachowanie szczególnej ostrożności i poruszanie się wyłącznie prawym pasem ruchu;
- należy bezwzględnie stosować się do poleceń wyznaczonych służb drogowych,
- organizator nie ubezpiecza uczestników od następstw nieszczęśliwych wypadków. Kwestia takiego ubezpieczenia leży w gestii uczestników;
- wszelkie ważne informacje związane z wydarzeniem (ewentualne zmiany) umieszczane będą na stronie internetowej www.przybyszewo.pl oraz profilu na Facebooku Stowarzyszenia ZMW.

 

Wszelkie pytania można kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem: 516 246 364.

Projekt współfinansowany przez Powiat Leszczyński.