Dziś imieniny: Anieli Jutro: Jakuba Justyna

Cyfrowe ArchiwumStowarzyszenie ZMW oraz Stowarzyszenie "Lasocice z Pasją" zapraszają do włączenia się w inicjatywę "Stwórzmy wspólnie CYFROWE ARCHIWUM Lasocic, Przybyszewa i Ogrodów". Wspólnie z mieszkańcami chcemy stworzyć zbiór zdjęć przedstawiających miejsca oraz życie w naszych miejscowościach na przestrzeni lat.

Jeżeli masz w domu stare zdjęcia z Lasocic, Przybyszewa i Ogrodów - podziel się historią z innymi! Od Ciebie zależy również co o naszych miejscowościach dowiedzą się przyszłe pokolenia.

W jaki sposób mogę przekazać zdjęcia? Są dwie opcje:
- Wyślij zeskanowane zdjęcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub
- Przynieś zdjęcia w kopercie do sklepu ABC (u Pani Joanny Jankowiak) w Lasocicach (ul. Słoneczna 45). Zostaw w kopercie kontakt lub adres do Ciebie. Po zeskanowaniu - oddamy oryginalne zdjęcia.

Jeżeli to możliwe, prosimy by zdjęcia były opisane - gdzie i kiedy zostały wykonane. Jeśli masz więcej informacji - podziel się nimi, jeśli nie masz takich informacji o zdjęciu - nie przejmuj się.

Jeżeli masz większą ilość zdjęć, lub chciałbyś o coś dopytać to zapraszamy do kontaktu: tel. 516 246 364 (Mikołaj) lub tel. 533 901 339 (Wiesława).