Dziś imieniny: Aleksandra Bazylego Jutro: Jana Wiktora

plakat.bezplatne.lasocice 2017To już XII Międzynarodowe Warsztaty w Lasocicach!!!!
Dzięki dofinansowaniu z Gminy Święciechowa zapraszamy dzieci z gminy w wieku 6-14 lat do udziału w bezpłatnych półkoloniach!
 
Głównym celem projektu jest przedstawienie dzieciom i młodzieży różnorodnych form spędzania czasu wolnego, edukacja kulturalna oraz rozwój zainteresowań.
17.07.2017 - 21.07.2017 grupa wiekowa 6-14 lat, półkolonie odbywać się będą w szkolnej stołówce w Lasocicach, w godzinach 9:30-14:30.

 

W ramach projektu dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Święciechowa przeprowadzone zostaną działania o charakterze edukacyjnym i poznawczym przy użyciu nowatorskich metod spędzania wolnego czasu. W czasie warsztatów dzieci i młodzież będą miały okazje poznać rówieśników, porozmawiać z specjalistami z różnych dziedzin wiedzy, pasjonatami – hobbistami, jak również „zarazić się” pasją prowadzących zajęcia.
Ale przede wszystkim uczestnicy poznają wolontariuszy z różnych krajów, różnych kultur, mówiących różnymi językami. Będzie to okazja do łamania stereotypów, poszerzania horyzontów, nauki tolerancji i być może odnalezienia pasji… Zajęcia poprowadzą wolontariusze z Litwy, Finlandii, Turcji, Indii, Rosji, Ukrainy, Portugalii, Francji oraz z Polski.
Zapisy dzieci na półkolonie odbywają się tylko i wyłącznie w Szkole w Lasocicach. Tam też do pobrania sią dokumenty aplikacyjne.
Ilość miejsc ograniczona.
 
Więcej informacji TUTAJ.
 
INFORMACJI DODATKOWYCH UDZIELA:
Natalia Kaźmierska TEL. 608 433 052  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapraszamy do obejrzenia filmów i zdjęć z warsztatów w ubiegłych latach na naszym facebookuwww.facebook.com/Pociagdocooltury