Dziś imieniny: Wieslawa Leokadii Jutro: Julii Danieli

Nasze Stowarzyszenie tworzą młodzi i energiczni ludzie! Oto oni:


ZARZĄD STOWARZYSZENIA


mikolajkostaniak

Prezes Zarządu Stowarzyszenia ZMW
Mikołaj Kostaniak - w Stowarzyszeniu ZMW od 2011r.; a od 2016r. jest prezesem zarządu Stowarzyszenia ZMW; od grudnia 2018 r. wiceprezes Fundacji z marzeniami; Radny i Wiceprzewodniczący Rady Gminy Święciechowa (kadencja 2018-2023), z wykształcenia geograf (2018 r. UAM Poznań); student I roku studiów magisterskich na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM w Poznaniu; na co dzień pracuje w Stowarzyszeniu Centrum PISOP, gdzie pełni rolę doradcy oraz koordynatora projektu; redaktor naczelny portalu www.przybyszewo.pl oraz www.lsolasocice.pl.tl; Koordynator Regionalny Szlachetnej Paczki Wielkopolskie (2017-2018); Lider Rejonu Leszno Szlachetnej Paczki (2016-2017); Przewodniczący Młodzieżowej Rady Gminy Święciechowa (2014-2016); Lubi działać na wielu płaszczyznach, lecz najbardziej w pracy z młodzieżą. Interesuje się historią lokalną, teologią oraz podróżami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


michasialeciejewskaWiceprezes Stowarzyszenia ZMW
Michalina Leciejewska - swoją przygodę z ZMW rozpoczęła w 2011r. i z wielką satysfakcją działa do dnia dzisiejszego pełniąc funkcję Skarbnika (od grudnia 2017 r.); Wiceprezes Stowarzyszenia (2016-2017 r.); redaktorka strony internetowej www.przybyszewo.pl; studentka logistyki; jest osobą otwartą na nowe pomysły, znajomości, dlatego uważa, że wolontariat daje jej dużo energii i zapału do pracy; uwielbia tańczyć i biegać.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 paulinastachowska

Sekretarz Stowarzyszenia ZMW

Paulina Stachowska - w Stowarzyszeniu ZMW od 2017r.; a od grudnia 2017r. jest Sekretarzem Stowarzyszenia ZMW; studentka III roku filologii angielskiej w PWSZ w Lesznie; interesuje się językami, literaturą oraz nowymi technologiami w nauczaniu; w wolnych chwilach lubi czytać książki oraz oglądać "Przyjaciół".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


KOMISJA REWIZYJNA


Beata TycnerCzłonek Komisji Rewizyjnej
Beata Tycner - swoją przygodę z ZMW rozpoczęła w 2005 r., w latach 2013-2015 pełniła fuckcję Prezesa Zarządu Stowarzyszenia; obecnie członek i przewodnicząca Komisji Rewizyjnej; Jak sama przyznaje - to doświadczenie dało jej mnóstwo satysfakcji i radości; mama Hani i Grzesia oraz szczęśliwa żona; uwielbiam płyty winylowe i jazdę na rolkach; na co dzień pracuje w branży reklamowej jako grafik komputerowy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Remigiusz LeciejewskiCzłonek Komisji Rewizyjnej
Remigiusz Leciejewski - z organizacją związany od początków jej istnienia; współzałożciel klubu ZMW w 1996r., a następnie Stowarzyszenia ZMW; wieloletni Prezes i Wiceprezes Stowarzyszenia; Radny Powiatowy Powiatu Leszczyńskiego; szczęśliwy ojciec Madzi oraz szczęśliwy mąż.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Anna UrbańskaCzłonek Komisji Rewizyjnej
Anna Urbańska - w ZMW angażuje się niemal od początków istnienia, jednak formalnie dołączyła do niego w 2010 r.; wieloletnia Wiceprezes Stowarzyszenia, od 2017r. członek Komisji Rewizyjnej; obecnie mieszkanka Długich Starych; z wykształcenia socjolog, z zamiłowania społecznik; szczęśliwa mama Michalinki, Mikołaja i Kasi oraz szczęśliwa żona; prowadzi własną działalność oraz gospodarstwo wspólnie z mężem; lubi podróżować, sprawiać frajdę dzieciakom, nie tylko swoim; uwielbia muzykę i taniec.

 

 

 

 


WOLONTARIUSZE


EmilkakostaniakEmilka Kostaniak - wolontariuszką w Stowarzyszeniu ZMW jest od maja 2016 roku; od X 2016 r. Radna w Młodzieżowej Radzie Gminy Święciechowa; uczennica Gimnazjum w Lasocicach; lubi spotykać się ze znajomymi, a jej oczkiem w głowie jest praca z dziećmi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


asiaskorupinskaJoanna Skorupińska – wolontariuszką w „ZMW”  jest od czerwca 2016 roku; uczennica Zespołu Szkół Ekonomicznych w Lesznie; jej zainteresowania to sport, a jej największym zamiłowaniem jest Konkurs Piosenki Eurowizji; w wolnym czasie lubi spotykać się ze znajomymi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Zzuzialeciejewskauzanna Leciejewska – wolontariuszka w „ZMW od maja 2017 roku; uczennica Szkoły Podstawowej w Lasocicach; w wolnych chwilach lubi spotkać się ze znajomymi, czytać książki, jeździć na wrotkach i deskorolce; ponadto interesuje się tańcem; od 2011 roku tancerka w Zespole Pieśni i Tańca Marynia w Świeciechowie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


MajaBresinkaMaja Bresińska - wolontariuszką w ZMW jest od kwietnia 2017 roku; uczennica Gimnazjum w Lasocicach; interesuje się żużlem i tańcem, a każdą wolną chwilę poświęca swoim przyjaciołom, gdyż spotykanie się z nimi to dla niej czysta przyjemność; uwielbiam dzieci, a w sposób szczególny wolontariat, a to właśnie „ZMW” daje jej do tego dużo możliwości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 arekwojcikArkadiusz Wójcik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


kubawojcik

 Jakub Wójcik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

wiktoriaolejcniczak

 Wiktoria Olejniczak - wolontariuszka Stowarzyszenia ZMW od maja 2017 roku; uczęszcza do Szkoły Podstawowej w Lasocicach; należy do Samorządu Uczniowskiego, pełni w nim funkcję przewodniczącej szkoły; mówi: „od dziecka przyglądam się wolontariuszom ZMW - teraz mogę sama pomagać i dzielić się radością z innymi”. Interesuje się piłką nożną, muzyką oraz historią; lubi organizować różne akcje, imprezy lub zajęcia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Anita Kaźmierska

Anita Kaźmierska –  swoją przygodę z ZMW rozpoczęła w 2013r. i z wielką satysfakcją działa do dnia dzisiejszego. Jak sama przyznaje ten czas pozwolił jej na poznanie nowych osób, zdobycia przydatnych umiejętności oraz pomocy innym; obecnie jest także uczennicą klasy o profilu matematyczno-informatycznym w III LO w Lesznie.