Dziś imieniny: Bartosza Feliksa Jutro: Kai Lukasza

grupowe II dzien mrgZa nami drugi dzień obchodów Dni Młodzieży Gminy Święciechowa 2023, który młodzież z Gmina Święciechowa spędziła w klimacie hawajskim! W Młodzieżowej Grze Ulicznej wzięło udział aż 11 drużyn. Każda z ekip miała do wykonania szereg konkurencji, które rozmieszczone były na terenie Święciechowy. Były to m.in. hawajski haniec hula, limbo, kokosowe kręgle, plecenie wianków oraz dekorowanie desek surfingowych.

Fotorelacja dostępna jest na profilu Młodzieżowej Rady Gminy Święciechowa na Facebooku.

Za wykonane zadania drużyny otrzymywały punkty. I tak końcowa klasyfikacja na podium wyglądała następująco:

I miejsce - FC Kaktusy
II miejsce - Leniwce
III miejsce - Kreatywne
IV miejsce - ZMW

Wszystkie drużyny biorące udział otrzymały dyplomy oraz torbę z zestawem gadżetów Młodzieżowa Rada Gminy Święciechowa, a zwycięskie drużyny vouchery do pizzerii oraz zestawy do badmintona dla każdej z osób. Na mecie na wszystkich czekało ognisko ze smażeniem kiełbasek oraz przepyszne ciasta przygotowane przez KGW Długie Stare. Nie zabrakło także czasu na wspólną integrację, w tym m.in. belgijkę. Na zakończenie odbył się Festiwal Kolorów.

Dziękujemy wszystkim za świetną zabawę i Waszą obecność! Mamy nadzieję, że ponownie spotkamy się za rok na kolejnych Dniach Młodzieży Gminy Święciechowa! Bardzo dziękujemy Samorządowy Ośrodek Kultury Święciechowa, Gmina Święciechowa oraz Sołectwo Przybyszewo za współpracę przy organizacji wydarzenia!

--
Zadanie Postawmy na młodzież jest realizowane przez Projekt Poznań ze środków Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Młodzieżowy na lata 2022-2033. Program pod patronatem Pełnomocnika Rządu ds. polityki młodzieżowej oraz Ministra ds. Unii Europejskiej Szymon Szynkowski vel Sęk.