Dziś imieniny: Slawy Jakuba Jutro: Klaudii Kajetana

Pogoń za wakacjamiSerdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z gminy Święciechowa w wieku 4-15 do udziału w Bajkowej Pogoni za Wakacjami! Podchody odbędą się w czwartek 20 sierpnia o godz. 17. Rozpoczęcie oraz zakończenie przy placu zabaw w Przybyszewie.

Ze względu na obowiązujący limit miejsc, obowiązkowo prowadzone są zapisy (do 17 sierpnia) - SMS na numer telefonu 516 246 364. Przy zapisach prosimy o podanie imienia i nazwiska dziecka oraz wieku.

pociadcat2020Fundacja Centrum Aktywności Twórczej, Eurodesk Leszno zaprasza dzieci z gminy Święciechowa na Międzynarodowy Pociąg do Cooltury w Lasocicach! Zapisy trwają! Więcej informacji poniżej.

20200721 193205 01Zapraszamy Was na kolejny wywiad z serii "Rozmowa miesiąca z..." Młodzieżową Radną Gminy Święciechowa oraz wolontariuszką Stowarzyszenia ZMW Wiktorią Olejniczak! Miłej lektury! 

Warto działaćZapraszamy Was wszystkich do wzięcia udziału w kampanii społecznej #Wartodziałać. Odbywa się ona w mediach społecznościowych - na Facebooku oraz Instagramie.
Co należy zrobić?
- Dodając zdjęcia lub posty z wszelkich społecznych aktywności dodaj przy opisie zdjęcia #wartodziałać
- W ten sposób chcemy dotrzeć do szerokiego grona młodych osób i pokazać, że warto działać i angażować się społecznie
Do udziału w kampanii społecznej zapraszamy każdego - zarówno młodzież jak i osoby dorosłe, organizacje pozarządowe i społeczników. A to wszystko dlatego, że po prostu - #wartodziałać!

EKOlogiczne czwartki 1

 

Zapraszamy na EKO-logiczne czwartki w Kuźni Marzeń w Lasocicach! Zajęcia odbywać się będą w dniach: 6 sierpnia oraz 13 sierpnia w godz. 16-18.

Plakat Orientuj się 2020 jpgStowarzyszenie ZMW serdecznie zaprasza na kolejną edycję wakacyjnego show - „ORIENTUJ SIĘ 2020!
Spotykamy się już w niedzielę 23 sierpnia br. na boisku przy placu zabaw w Przybyszewie.
A po części sportowej.. Mecz Bubble Footbal Stowarzyszenie ZMW vs Reszta Świata oraz FESTIWAL KOLORÓW!

W związku z obowiązującymi w Polsce obostrzeniami i wymogami wprowadzonymi ze względu na stan epidemii koronawirusa Stowarzyszenie ZMW wprowadziło Procedury bezpieczeństwa obowiązujące podczas wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie ZMW. Procedury wraz z załącznikami znajdują się TUTAJ.

Wszystkie osoby, które biorą udział w wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie ZMW mają obowiązek zapoznać się z procedurami oraz podpisać stosowne oświadczenie.

plakat seniorTrwa rekrutacja do nowopowstałego Klubu Seniora w Święciechowie. Więcej informacji w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Święciechowie oraz na plakacie. Serdecznie polecamy!

lato Gmina Święciechowa wraz z Klubem Sportowym Kormoran Święciechowa zaprasza na "Sportowe Lato z Kormoranem". Choć wakacji ciąg dalszy warto spędzić je aktywnie. Dlatego koniec siedzenia w domu! Treningi odbywają się w każdy wtorek o godzinie 16:30 na boisku piłkarskim w Święciechowie. Co więcej organizatorzy zapewniają wstęp wolny! Już dziś skontaktuj się z trenerem pod numerem kontaktowym 609 447 672.

adj Stowarzyszenie ZMW Przybyszewo, Gmina Święciechowa oraz Fundacja Edukacyjna ADJ zapraszają wszystkich na akcję "Angielski pod chmurką". Spotkanie odbędzie się 17 lipca (piątek) w godzinach od 16 do 19 na boisku przy placu zabaw w Przybyszewie. Zapraszamy!

8 klW tym roku w wyjątkowych okolicznościach egzamin ósmoklasisty rozpocznie się 16 czerwca. W pierwszy dzień uczniowie klas VIII szkoły podstawowej napiszą arkusz z języka polskiego. Następnie w środę przystąpią do arkusza z matematyki. Egzamin ósmoklasiści zakończą w czwartek arkuszem z języka obcego nowożytnego. Życzymy wszystkim powodzenia, a w szczególności wolontariuszom naszego stowarzyszenia: Zuzi, Arkowi, Jagodzie, Sarze i Nadii!

Podkategorie