Dziś imieniny: Anastazego Wincentego Jutro: Ildefonsas Rajmunda

71627

Babciom oraz Dziadkom w dniu ich Święta składamy najserdeczniejsze życzenia. Dużo zdrowia, pociechy z wnucząt i aby uśmiech gościł na twarzach każdego dnia!

96596485 609458629652483 5702937242977173504 nWitamy Was w Nowym Roku! Zapraszamy na kolejne wywiady z cyklu ,,Rozmowa miesiąca z...". W styczniu udało nam się przeprowadzić wywiad z zawodowym tancerzem Adrianem Radwańskim. Miłej lektury!

jubileusz ZMWRok 2021 jest dla nas bardzo wyjątkowy! W tym roku obchodzimy dwa piękne i okrągłe jubileusze! W 1996 roku został założony klub młodzieżowy ZMW (Związek Młodzieży Wiejskiej) w Przybyszewie, natomiast w 2011 roku (a dokładnie 21 stycznia) zostaliśmy stowarzyszeniem! Cieszymy się, że już tyle lat możemy działać na rzecz dzieci, młodzieży oraz rozwoju społecznej aktywności gminy Święciechowa i nie tylko! Przygotowaliśmy dla Was na ten rok ciekawe atrakcje związane z naszymi urodzinami. Już nie możemy się doczekać! Dziękujemy!

20201231 132613

W 2020 roku, rozpoczęliśmy cykl ,,Rozmowa miesiąca z…”. Czas na podsumowanie wszystkich wywiadów!

1

Przedstawiamy Wam Maję i Bartosza, którzy każdego dnia walczą o swoje zdrowie.

wykaz opp2021Do wykazu Organizacji Pożytku Publicznego uprawionych do otrzymania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2020 w roku 2021 dołączyliśmy i MY! Spośród organizacji pozarządowych z terenu naszej gminy taką możliwość ma tylko nasza organizacja. Już dzisiaj zachęcamy Was aby przy rocznym rozliczeniu wpisać właśnie nasz numer KRS.. a o szczegółach wkrótce!

Więcej informacji na temat wykazu Organizacji Pożytku Publicznego - TUTAJ.

kazde zakupy sie liczaKupujesz prezenty na Święta przez internet? Nie płacąc nic więcej możesz wesprzeć właśnie Stowarzyszenie ZMW! Wystarczy, że wejdziesz na stronę https://fanimani.pl/zmwprzybyszewo/ i wybierzesz sklep i dalej będziesz kontynuował swoje zakupy. Aby nie zapomnieć o tym, za pośrednictwem tej strony można zainstalować w swojej przeglądarce lub telefonie przypominajkę, która sama podpowiada na jakich stronach można aktywować.
Ty zrobisz zakupy jak zwykle, a my otrzymamy część ich wartości i będziemy mogli realizować nasze cele. Co najważniejsze - nie zapłacisz ani grosza więcej! Pamiętaj o nas robiąc zakupy internetowe w ponad 1200 sklepach i portalach online! Od początku listopada dzięki Waszym zakupom Stowarzyszenie ZMW otrzymało już ponad 100 zł w darowiznach dzięki zakupom i portalowi fanimani.pl! Dziękujemy! Zachęcamy do obejrzenia filmu - TUTAJ.

chumietkiŚrodki czystości i higieny osobistej do Domu Pomocy Społecznej w Chumiętkach zostały dzisiaj przekazane! Było ich na prawdę dużo! Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazane wsparcie i przyłączenie się do organizowanej przez Stowarzyszenie ZMW zbiórki! 

Drodzy Przyjaciele! Nasze serce na nakrętki zapełnia się w błyskawicznym tempie - DZIĘKUJEMY! 
Mamy dla Was dodatkowo dwie prośby:

- prosimy aby NIE WRZUCAĆ ZUŻYTYCH BATERII. Zbieramy tylko plastikowe nakrętki.
- jeśli macie większą ilość (np. kilka dużych worków nakrętek), które chcielibyście wrzucić do serca to prosimy o kontakt. W takiej sytuacji lepiej nam przekazać nakrętki we workach niż wrzucać je do serca, które i tak po chwili będziemy musieli opróżnić. Serce głównie służy do wrzucania nakrętek w mniejszej ilości, niż żeby je zapełnić jednym transportem w jeden dzień.

Dziękujemy za Wasz ogromny odzew i wielkie SERCE!

quest finał skarbOd września do końca listopada Stowarzyszenie ZMW realizowało projekt pn. "Przybyszewski Quest", który został dofinansowany przez Gminę Święciechowa. W wyniku realizacji tego projektu powstał QUEST o Przybyszewie! Questy to edukacyjna gra terenowa, która łączy w sobie elementy zabawy i nauki, poszukiwań skarbu i radości odkrywania. Poznaje się przy tym najważniejsze atrakcje danego miejsca. Dzięki questingowi odkrywamy dziedzictwo kulturowe w sposób ciekawy i niestandardowy. Poniżej możesz pobrać quest o Przybyszewie.

zbiorka chumietkiStowarzyszenie ZMW serdecznie zaprasza do włączenia się w akcję ŚWIĄTECZNEJ ZBIÓRKI ŚRODKÓW CZYSTOŚCI I HIGIENY OSOBISTEJW tym roku chcemy zaprosić Was do wsparcia Domu Pomocy Społecznej w Chumiętkach - zróbmy wspólnie dobry uczynek!

Podkategorie