Dziś imieniny: Romana Ludomira Jutro: Albina Antoniego

koncert z orkiestrą Aula UAM

Serdecznie zapraszamy na kolejny wywiad z cyklu ,,Rozmowa miesiąca z...". W lutym przeprowadziliśmy wywiad z zawodową pianistką Jagodą Stachowiak. Miłej lektury!

planlasociceniemiec2Mieszkańcy Lasocic, Ogrodów i Przybyszewa doskonale wiedzą gdzie znajduje się popularne boisko nazywane "niemcem"! Uchylamy rąbka tajemnicy i przedstawiamy koncepcję zagospodarowania tego właśnie terenu! Wspólnie chcemy stworzyć miejsce przyjazne wszystkim. Za projekt i koncepcję zagospodarowania miejsca dziękujemy Firmie Tempus. Od 2020 roku teren boiska został użyczony przez Gminę Święciechowa dla Stowarzyszenie "Lasocice z Pasją " i Stowarzyszenie ZMW, dzięki czemu organizacje te mogą aplikować w różnych programach o fundusze zewnętrzne. To inwestycja spokojnie na wiele lat.. ale mamy cel, do którego wspólnie dążymy! Razem możemy więcej!

bałwany konkurs plakatSołectwa Lasocice i Przybyszewo przygotowały zimową niespodziankę! Już w sobotę 13 lutego odbędzie się konkurs na najlepszego bałwana a także ognisko. Szczegóły na plakacie.

zmw 1 stronawwwZ czym kojarzy ci się Stowarzyszenie ZMW? Zapewne z festynami, rajdami rowerowymi, wolontariatem, warsztatami .. a to przede wszystkim MY - aktywna i zaangażowana młodzież działająca na rzecz lokalnej społeczności‼️
- Od tego roku możesz wesprzeć nas przekazując nam 1% swojego podatku wpisując w rocznym rozliczeniu PIT nasz numer KRS 0000376573
- lub ofiarować darowiznę na cele statutowe naszej organizacji (numer konta: 57 2030 0045 1110 0000 0352 3380)
Dzięki Waszemu wsparciu, możemy robić to.. co robimy! Dziękujemy!

10 urodziny ZMW grafikaDzisiaj bardzo ważna kartka z kalendarza! Dokładnie 10 lat temu - 24.01.2011 w Krajowym Rejestrze Sądowym dokonano wpisu "ZMW" do rejestru stowarzyszeń, a tym samym Stowarzyszenie ZMW zyskało osobowość prawną. W 25 letniej historii naszej organizacji był to bardzo ważny krok, który otworzył nam wiele nowych możliwości i znacząco rozwinął nasze działania! 
Pierwszym Prezesem Zarządu Stowarzyszenia ZMW była Edyta Zajdel, Wiceprezesami Remigiusz Leciejewski oraz Anna Urbańska, Skarbnikiem Magdalena Zajdel a Sekretarzem Angelika Kubiak.

Ponadto przez okres 10 lat zrealizowaliśmy ponad 70 projektów społecznych, pozyskaliśmy z grantów łącznie ponad 400 tys. złotych na rzecz lokalnej społeczności, zrealizowaliśmy dziesiątki, jeśli nie setki wydarzeń, przez naszą organizację przeszło wielu młodych i zaangażowanych wolontariuszy!  Od lat przyświeca nam motto - RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! Dziękujemy, że jesteście z nami i wspólnie możemy zmieniać na lepsze naszą Małą Ojczyznę!

71627

Babciom oraz Dziadkom w dniu ich Święta składamy najserdeczniejsze życzenia. Dużo zdrowia, pociechy z wnucząt i aby uśmiech gościł na twarzach każdego dnia!

96596485 609458629652483 5702937242977173504 nWitamy Was w Nowym Roku! Zapraszamy na kolejne wywiady z cyklu ,,Rozmowa miesiąca z...". W styczniu udało nam się przeprowadzić wywiad z zawodowym tancerzem Adrianem Radwańskim. Miłej lektury!

jubileusz ZMWRok 2021 jest dla nas bardzo wyjątkowy! W tym roku obchodzimy dwa piękne i okrągłe jubileusze! W 1996 roku został założony klub młodzieżowy ZMW (Związek Młodzieży Wiejskiej) w Przybyszewie, natomiast w 2011 roku (a dokładnie 21 stycznia) zostaliśmy stowarzyszeniem! Cieszymy się, że już tyle lat możemy działać na rzecz dzieci, młodzieży oraz rozwoju społecznej aktywności gminy Święciechowa i nie tylko! Przygotowaliśmy dla Was na ten rok ciekawe atrakcje związane z naszymi urodzinami. Już nie możemy się doczekać! Dziękujemy!

20201231 132613

W 2020 roku, rozpoczęliśmy cykl ,,Rozmowa miesiąca z…”. Czas na podsumowanie wszystkich wywiadów!

1

Przedstawiamy Wam Maję i Bartosza, którzy każdego dnia walczą o swoje zdrowie.

wykaz opp2021Do wykazu Organizacji Pożytku Publicznego uprawionych do otrzymania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2020 w roku 2021 dołączyliśmy i MY! Spośród organizacji pozarządowych z terenu naszej gminy taką możliwość ma tylko nasza organizacja. Już dzisiaj zachęcamy Was aby przy rocznym rozliczeniu wpisać właśnie nasz numer KRS.. a o szczegółach wkrótce!

Więcej informacji na temat wykazu Organizacji Pożytku Publicznego - TUTAJ.

Podkategorie