Dziś imieniny: Jana Brunona Jutro: Ernesta Malgorzaty

adj Stowarzyszenie ZMW Przybyszewo, Gmina Święciechowa oraz Fundacja Edukacyjna ADJ zapraszają wszystkich na akcję "Angielski pod chmurką". Spotkanie odbędzie się 17 lipca (piątek) w godzinach od 16 do 19 na boisku przy placu zabaw w Przybyszewie. Zapraszamy!

8 klW tym roku w wyjątkowych okolicznościach egzamin ósmoklasisty rozpocznie się 16 czerwca. W pierwszy dzień uczniowie klas VIII szkoły podstawowej napiszą arkusz z języka polskiego. Następnie w środę przystąpią do arkusza z matematyki. Egzamin ósmoklasiści zakończą w czwartek arkuszem z języka obcego nowożytnego. Życzymy wszystkim powodzenia, a w szczególności wolontariuszom naszego stowarzyszenia: Zuzi, Arkowi, Jagodzie, Sarze i Nadii!

104321937 270371791070976 5602371790221829697 nStowarzyszenie ZMW Przybyszewo włączyło się w akcję #gaszynchallenge! Dziękujemy za nominację Ochotniczej Straży Pożarnej w Przybyszewie i do dalszej zabawy zapraszamy:

- Stowarzyszenie "Ja-Ty-My" z Chumiętek

- Stowarzyszenie Leszczyński Bank Żywności

- ministrantów z parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Lasocicach

- Urząd Gminy Święciechowa

Akcja polega na zrobieniu 10 pompek lub przysiadów oraz wpłacie pieniędzy na cel charytatywny. Film z tego wydarzenia znajduje się na fanpage naszego stowarzyszenia na Facebooku oraz Instagramie. LINK

czuwamyCieszymy się niezmiernie z kolejnego dofinansowania z Fundacji ORLEN w ramach programu "Czuwamy, Pamiętamy!". "Połączeni historią" to nazwa naszego projektu, o którym już więcej informacji wkrótce. Tymczasem jako małą zapowiedź możemy wspomnieć, że to inicjatywa łącząca w sobie trzy miejscowości: Lasocice, Przybyszewo i Trzebiny.

las 123Wracamy z pierwszymi naszymi działaniami, których brakowało nam i Wam od pewnego czasu. Zapraszamy do udziału w akcji sprzątania lasu w Przybyszewie i Lasocicach - już w najbliższy piątek o godz. 15. Spotykamy się na zakończeniu ulicy Henrykowskiej (przy żwirowni) w Przybyszewie. Zapewniamy worki oraz rękawiczki jednorazowe. Zabierzcie swoją rodzinę i znajomych. Posprzątajmy razem naszą okolicę!

jak beda wygladaly matury 2020 tablica 554427 GALLERY BIGWszystkim maturzystom życzymy powodzenia na egzaminie dojrzałości, połamania piór oraz wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów!

wyniki mwpMamy to❗️🔥💣Spośród nadesłanych zgłoszeń wybraliśmy 3️⃣0️⃣ młodych osób, które w dwuosobowych zespołach zrealizują 1️⃣5️⃣ społecznych inicjatyw 🤪 GRATULUJEMY! 🥳🎉🎁 Teraz czas rozpocząć niesamowitą przygodę, bo przed Wami i nami:
✅ warsztaty na temat współpracy z lokalną społecznością 👨‍🏫
✅ przygotowanie i realizacja inicjatyw społecznych💰
✅ wyjazd na 3-dniową Szkołę Młodzieżowych Liderów do Warszawy 🎓

Sprawdźcie swoje skrzynki mailowe, tam czeka na Was już więcej informacji 📬
Projekt sfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich #FIO2020

Zyczenia na Dzien Dziecka dla duzych i malych dla doroslych 2020 articleDrogie dzieci! Z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach. Niech każdy dzień będzie wspaniałą przygodą i aby zdrowie i pogoda ducha towarzyszyły Wam na co dzień.  💕

www niepeldddnosprawfni

Grupą najbardziej narażoną i często zupełnie wykluczoną ze społeczności internetowej są osoby z niepełnosprawnościami. Ze względu na swoje dysfunkcje wzorku, słuchu ale też i poruszania się mają ograniczoną możliwość opuszczenia domu, a Internet mógłby być ich prawdziwym oknem na cały świat – niestety i tutaj spotykają wiele przeszkód. Stowarzyszenie ZMW wychodzi naprzeciw temu problemowi. W maju br. zarząd Stowarzyszenia ZMW zdecydował o stopniowym wdrażaniu zasad dostępności dotyczących zamieszczania informacji w Internecie, w szczególności na naszych profilach w mediach społecznościowych (Facebook).

100056790 174106580686221 2985990113198080000 n

Wszystkim mamom w dniu ich święta życzymy dużo zdrowia, miłości i ogromu wrażliwości. By pociechy zabawiały i w uśmiechu dni mijały. ❤

zgloszeniamwpTo już ostatnie dni by zgłosić się do Szkoły Młodzieżowych Liderów! Nabór trwa jeszcze tylko do 31 maja do godz. 23:59. Przypomnijmy, iż do udziału w projekcie może zgłosić się młodzież w wieku 13-19 lat z terenu powiatów: gostyński, rawicki, kościański, leszczyński oraz miasto Leszno. Młodzież weźmie udział w warsztatach na temat współpracy z lokalną społecznością, trzydniowym wyjeździe studyjnym do Warszawy oraz zrealizuje swój pomysł na społeczną inicjatywę, na którą każda z grup otrzyma 2000 zł. Codziennie na Facebooku Młodzieżowych Wulkanów Partycypacji - TUTAJ umieszczane są przykładowe inspiracje działań, które młodzież może zrealizować. Na etapie zgłoszenia oczekujemy po prostu pomysłu. Szczegóły na temat Szkoły Młodzieżowych Liderów znajdują się TUTAJ. Udział w projekcie jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Podkategorie