Dziś imieniny: Macieja Marka Jutro: Cezarego Donata

chumietkiŚrodki czystości i higieny osobistej do Domu Pomocy Społecznej w Chumiętkach zostały dzisiaj przekazane! Było ich na prawdę dużo! Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazane wsparcie i przyłączenie się do organizowanej przez Stowarzyszenie ZMW zbiórki! 

Drodzy Przyjaciele! Nasze serce na nakrętki zapełnia się w błyskawicznym tempie - DZIĘKUJEMY! 
Mamy dla Was dodatkowo dwie prośby:

- prosimy aby NIE WRZUCAĆ ZUŻYTYCH BATERII. Zbieramy tylko plastikowe nakrętki.
- jeśli macie większą ilość (np. kilka dużych worków nakrętek), które chcielibyście wrzucić do serca to prosimy o kontakt. W takiej sytuacji lepiej nam przekazać nakrętki we workach niż wrzucać je do serca, które i tak po chwili będziemy musieli opróżnić. Serce głównie służy do wrzucania nakrętek w mniejszej ilości, niż żeby je zapełnić jednym transportem w jeden dzień.

Dziękujemy za Wasz ogromny odzew i wielkie SERCE!

quest finał skarbOd września do końca listopada Stowarzyszenie ZMW realizowało projekt pn. "Przybyszewski Quest", który został dofinansowany przez Gminę Święciechowa. W wyniku realizacji tego projektu powstał QUEST o Przybyszewie! Questy to edukacyjna gra terenowa, która łączy w sobie elementy zabawy i nauki, poszukiwań skarbu i radości odkrywania. Poznaje się przy tym najważniejsze atrakcje danego miejsca. Dzięki questingowi odkrywamy dziedzictwo kulturowe w sposób ciekawy i niestandardowy. Poniżej możesz pobrać quest o Przybyszewie.

zbiorka chumietkiStowarzyszenie ZMW serdecznie zaprasza do włączenia się w akcję ŚWIĄTECZNEJ ZBIÓRKI ŚRODKÓW CZYSTOŚCI I HIGIENY OSOBISTEJW tym roku chcemy zaprosić Was do wsparcia Domu Pomocy Społecznej w Chumiętkach - zróbmy wspólnie dobry uczynek!

nakrętki dla mai lasociceZauważyliśmy, że do naszego serca wrzucanych jest coraz więcej plastikowych nakrętek - dziękujemy! Tak jak obiecaliśmy, chcemy dzisiaj poinformować Was dla kogo zbieramy nakrętki - mamy nadzieję, że to nas wszystkich jeszcze bardziej zmobilizuje! Tak więc dochód ze sprzedaży i przekazania nakrętek ze zbiórki będzie przeznaczony na rehabilitację Mai z Lasocic, która zmaga się z Dziecięcym Porażeniem Mózgowym. Co kilka miesięcy po uzbieraniu dużej ilości nakrętek, planujemy zmianę celu zbiórki - tak abyśmy jako społeczność naszych miejscowości mogli wesprzeć jak największą liczbę dzieci, które wymagają wsparcia w leczeniu i rehabilitacji. Za każde wsparcie DZIĘKUJEMY i zachęcamy do zapełniania serca nakrętkami! 

kgw chryzantemyUwaga! Już jutro w sobotę w wybranych punktach naszych miejscowości będzie można otrzymać za darmo chryzantemy doniczkowe oraz cięte. Szczegóły na plakacie!

Organizatorzy informują, że zajęcia Taekwondo odbywające się w klubie ZMW w Przybyszewie będą odbywały się o godz. 16:30Wszelkie pytania prosimy kierować do trenera Tomasza Gorwy pod numer telefonu 669 180 861.

logo MWP wulkannDrodzy Przyjaciele! Przedstawiamy Wam WOREK MŁODZIEŻOWYCH INSPIRACJI, czyli opisy inicjatyw zrealizowaych w ramach projektu "Młodzieżowe Wulkany Partycypacji"! Dzięki merytorycznemu oraz finansowemu wsparciu zrealizowanych zostało 15 wspaniałych oddolnych inicjatyw takich jak: gry terenowe, warsztaty kreatywne, kampania społeczna, zajęcia muzyczne, teatrzyk kukiełkowy. W ramach projektu powstały także trzy murale. Przed Wami moc inspiracji do działania na rzecz innych!

Aby poznać wszystkie zrealizowane inicjatywy oraz obejrzeć filmy reportażowe kliknij.. TUTAJ!

serceprzybyszewoMamy swoje SERCE! Zachęcamy do wrzucania plastikowych nakrętek! Zebrane nakrętki będą przekazywane do firmy recyklingowej, a zebrane środki przenaczane na cel charytatywny - na rehabilitację i leczenie potrzebujących dzieci z naszej okolicy. Co kilka miesięcy będziemy zmieniać cel, na który w danym momencie zbieramy nakrętki. Już wkrótce poinformujemy o tym szczegółowo. Serce zlokalizowane jest przy figurze św. Jana Nepomucena (na granicy Lasocic i Przybyszewa). Bardzo dziękujemy Panu Bartoszowi Poliwczakowi za wykonanie serca, Firmie Tempus oraz Firmie Leciejewscy za współpracę!

wspieraj nas fanimanizmwDrodzy Przyjaciele! Od dzisiaj możecie wspierać nasze działania podczas codziennych zakupów w internecie. Wystarczy, że wejdziecie na https://fanimani.pl/zmwprzybyszewo/ i wybierzecie sklep.
Wy zrobicie zakupy jak zwykle, a my otrzymamy część ich wartości i będziemy mogli realizować nasze cele. Co najważniejsze - nie zapłacicie ani grosza więcej! Pamiętajcie o nas robiąc zakupy internetowe w ponad 1200 sklepach i portalach online!

NjU1NTQyYQs0UzhnfgJsHncLbD04W2JIIBN0dn42YVxhBTZgYk5hDntGPj08HmAaOR5 Z2hKe19iCXtgfFR XWcDd2dmTHdeekQ8OjBUKQY6QiEjMBcnD3tbPjNzBA

 

Znamy już Radnych IV kadencji Młodzieżowej Rady Gminy Święciechowa. Oto oni:

 

 

 

 

Podkategorie