Dziś imieniny: Franciszka Joanny Jutro: Marii Cezarego

Rajd rowerowy 218Stowarzyszenie „ZMW” serdecznie zaprasza na Rodzinny Rajd Rowerowy „Poznajmy piękno naszych wsi”, który odbędzie się już 9 września w Przybyszewie! Serdecznie zapraszamy całe rodziny!

 

Zbierz minimum 3 osoby (maksymalnie 5), wymyślcie nazwę dla swojej drużyny i zgłoście swój udział! Ważne by kapitan drużyny był pełnoletni. Podczas Rajdu pokonasz trasę „z mapką w ręce”, wykonując wiele ciekawych zadań. Poprzez to wydarzenie chcemy byście poznali bliżej piękno naszych wsi – Lasocic, Przybyszewa i Ogrodów. Na każdą drużynę na mecie będzie czekała wyjątkowa nagroda!

niepoleglaWspólnie z Miejską Biblioteka Publiczna im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie, Stowarzyszeniem Inicjatyw Społecznych INGA oraz Archiwum Państwowym w Lesznie, gdzie jesteśmy partnerem realizujemy projekt (S)TWÓRZ NIEPODLEGŁOŚĆ. Już niebawem więcej informacji na temat bogatej oferty przygotowanej właśnie dla Was.

IMG 2166W bardzo ciepłe i słoneczne niedzielne popołudnie (22.07.2018 r.) na boisku za placem zabaw w Przybyszewie odbyła się bitwa na balony wodne. Kilkuminutowa bitwa przyciągnęła dzieci, młodzież i całe rodziny, nie tylko z Lasocic i Przybyszewa, ale też okolic. Zabawa była świetna, każdy wrócił mokry.. i mamy nadzieję, że spotkamy się na podobnej bitwie jeszcze pod koniec wakacji!
Zapraszamy do objerzenia nagrania z bitwy - TUTAJ oraz fotorelacji (Fot. Michalina Leciejewska) - TUTAJ.

37372167 1757184984317388 6603359106310864896 nSerdecznie zapraszamy! Szczegóły na plakacie.. a zapisy już trwają.

BITWA NA BALONY 1Niedawno sypaliśmy się kolorowymi proszkami holi na Orientuj się.. więc teraz nadszedł czas na WODĘ! Zapraszamy na BITWĘ do Przybyszewa!

IMG 3369

IMG 3330Biegi, tańce, kolory, a przede wszystkim ogromna radość – w taki sposób w niedzielne popołudnie 1 lipca 2018 roku w Lasocicach powitano lato!
Dużo, dużo ZDJĘĆ! (Fot. W. Olejniczak, M. Leciejewska, M. Kostaniak, W. Różańska)
Gdzie piszą o nas? - Ziemia Leszczyńska

small bg1Szanowni Państwo,
Już w niedzielę 1 lipca odbędzie się wielkie wakacyjne show, czyli ORIENTUJ SIĘ 2018!
W związku ze sporym zainteresowaniem (ponad 150 uczestników) jak i skalą wydarzenia przekazujemy Państwu informacje organizacyjne. Zalecamy by przybyć prędzej, by na spokojnie móc odebrać samemu pakiet startowy jak i umożliwić to pozostałym uczestnikom.
Poniżej przedstawiamy Państwu informacje organizacyjne.

IMG 0654 678x381

internet w laptopieZbieramy grupę osób zainteresowanych bezpłatnym szkoleniem (szkolenie obejmuje cykl spotkań - łącznie 60 godzin) z podstaw obsługi komputera i Internetu, które odbywałoby się w Kuźni marzeń. Szkolenie skierowane jest do osób w wieku 25 do 74 lata z wykształceniem co najwyżej średnim. Zapisy oraz więcej informacji w biurze parafialnym lub u Mikołaja Kostaniaka (tel. 516 246 364).