Dziś imieniny: Pelagii Piotra Jutro: Ireny Jana

IMG 8419Biegi, tańce, kolory, a przede wszystkim ogromna radość – w tych słowa można streścić to co działo się w niedzielne popołudnie (20.08.2017) w Lasocicach. ORIENTUJ SIĘ – kolorowy bieg po zdrowie Karoliny przyciągnął 150 osób, które zarówno biegły, jechały na rowerze, czy też podążały z kijkami w szczytnym celu leśnymi drogami.

Radio Elka - TUTAJ.
Zapraszamy do bogatej galerii zdjęć - TUTAJ.

fest kolorSzanowni Państwo,

Już w niedzielę 20 sierpnia odbędzie się wielkie charytatywne show, czyli ORIENTUJ SIĘ – kolorowy bieg po zdrowie Karoliny. W związku ze sporym zainteresowaniem jak i skalą wydarzenia przekazujemy Państwu informacje organizacyjne. Zalecamy by przybyć prędzej, by na spokojnie móc odebrać samemu pakiet startowy jak i umożliwić to pozostałym uczestnikom.
Poniżej przedstawiamy Państwu informacje organizacyjne.

Informujemy, że zakończyły się zapisy na "ORIENTUJ SIĘ - kolorowy bieg po zdrowie Karoliny". Cieszymy się, że wydarzenie to cieszy się ogromną popularnością. Zostały wykorzystane wszystkie miejsca, a więc zapisanych zostało 150 osób. Szczegóły dotyczące wydarzenia zostaną umieszczone na naszej stronie w najbliższych dniach a także, przesłane do wszystkich uczestników za pośrednictwem poczty e-mail.

Organizatorzy

 

Dzieci dzieciom listy piszą 1Przyjdź do Kuźni marzeń… i napisz LIST!
Zapraszamy do włączenia się w akcję Stowarzyszenia „ZMW”! Piszemy listy do dzieci z sierocińca w Jerozolimie!
Szczegóły na plakacie.

GRA HISTORYCZNA plakat 1Rozszyfruj zagadkę, którą skrywa od lat historia.. i odkryj skarb!
Zapraszamy na Historyczną Grę Uliczną – już 21 sierpnia!


Zapisy do 19 sierpnia (SMS – pod numerem tel. 516 246 364).
Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7-16 lat.
Szczegóły na plakacie!

odliczanie 1Witajcie! Jak wakacje mijają? Masz jakieś plany na 20 sierpnia? Tego dnia zapraszamy na Wielkie Charytatywne Show.. do Lasocic!
Zapisz się już dziś ONLINE (zapisy zakończone)! .. a dla osób, które wolą "tradycyjną" formę zapisów, zapraszamy na zapisy już jutro (w niedzielę 6 sierpnia) w godz. 11:30-12:00 do Kuźnia marzeń w Lasocicach. Szczegóły odnośnie wydarzenia - TUTAJ.

Pielgrzymka do Górki Duchownej plakat 2017 1Serdecznie zapraszamy już 29 sierpnia (wtorek) na Rowerową Pielgrzymkę do sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Górce Duchownej.
Tradycyjnie w ostatni wtorek sierpnia wybieramy się rowerami do Górki Duchownej by modlić się za chorych i cierpiących z naszych rodzin i parafii. Wsiądź na rower i dołącz do nas – zapraszamy! Szczegóły na plakacie.

orientujsie 2017 plakat 1Stowarzyszenie „ZMW” serdecznie zaprasza na wielkie charytatywne show!

„ORIENTUJ SIĘ – kolorowy bieg pod zdrowie Karoliny”

Już w niedzielę 20 sierpnia 2017 na boisku sportowym przy ul. Okrężnej w Lasocicach

A po biegu.. ZUMBA i FESTIWAL KOLORÓW!

Zobacz FILM promocyjny - TUTAJ!

 

20108242 1923585781231176 8968176799717133761 nWe wtorek 18 lipca br. w Kuźni marzeń odbyło się spotkanie historyczne w ramach projektu „Śladami naszych przodków – pocztówka z Lasocic” podczas którego ci starsi przekazywali tym młodszym ciekawe historie, opowiadali o różnych miejscach, pokazywali stare zdjęcia i mapy z naszych miejscowości. A każdy do domu wrócił wzbogacony o nową dawkę wiedzy historycznej.

kuznia swiatloPrzedostatnie warsztaty w Kuźni marzeń odbyły dość późno.. bo trwały aż do godz. 23, a to wszystko dlatego by uczestnicy mogli poznać na czym polega technika malowania światłem.. i w taki sposób powstało m.in. takie zdjęcie.

DJI 0046Procesja Bożego Ciała w Lasocicach z nieco innej perspektywy... zapraszamy na nasz kanał na youtube TUTAJ!