Dziś imieniny: Romana Ludomira Jutro: Albina Antoniego

O czym rozmawiają ptaki jadące do Przybyszewa KONKURS!
Zapraszamy Was do wspólnej zabawy! O czym rozmawiają ptaki jadące do Przybyszewa?

- Wymyśl treść rozmowy (dialog) pomiędzy ptakami znajdującymi się na muralu
- Umieść treść krótkiej rozmowy w komentarzu pod zdjęciem na Facebooku - TUTAJ (do piątku 18 września). 
- Zachęć innych do polubienia Twojego komentarza. Dla autora komentarza, który otrzyma najwięcej polubień - nagroda (gry planszowe!)

logo mrgDobiegła końca kolejna kadencja Młodzieżowej Rady Gminy Święciechowa. W związku z tym zostały ogłoszone wybory! Zachęcamy młodzież z gminy Święciechowa do zapoznania się z poniższymi informacjami oraz do zgłaszania swoich kandydatur. Warto - polecamy!

wyginam śmiało ciało kgwKoło Gospodyń Wiejskich z Przybyszewa zaprasza do wzięcia udziału w zajęciach tanecznych! Szczegóły na plakacie oraz na stronie na Facebooku KGW Przybyszewo - TUTAJ.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia filmiku z Orientuj się 2020! Filmik znajduje się TUTAJ. Wydarzenie współfinansowane było przez Gminę Święciechowa.

ZEBRANIE WIEJSKIE

mpk lasocicePodpytujecie, więc zamieszczamy rozkład jazdy autobusu linii nr. 15. Przypominamy, że autobus kursuje od poniedziałku do piątku w okresie roku szkolnego. Zwróćcie uwagę, że będzie on rozpoczynał kursowanie o 10 minut wcześniej.

-----
KOMUNIKAT ze strony MZK! Z uwagi na przebudowę DK12 w granicach miasta Leszna kurs linii nr 15 z Lasocic o godzinie 7:15 z dniem 1 września 2020 roku zostanie przyspieszony o 10 minut. Wyznaczono trasę zastępczą przy zjeździe z DK12 w ulicę Modelarską do ulicy Spadochronowej, dalej ulicą Balonową do ulicy Szybowników. Nowy odjazd z przystanku LASOCICE/Przybyszewo nastąpi o godzinie 7:05. Poniżej rozkład jazdy z wprowadzoną korektą: www.mzk.leszno.pl

wolontariuszezmw razmeBiegi, tańce, kolory, a przede wszystkim ogromna radość – w taki sposób spędzono niedzielne popołudnie 23 sierpnia 2020 roku w Przybyszewie!
Zdjęcia można obejrzeć TUTAJ.
Już wkrótce zostanie także opublikowany filmik z wydarzenia.

remont zmw 4Za nami kilka tygodni intensywnych prac w naszym klubie w Przybyszewie. Bardzo dziękujemy za ogromne zaangażowanie i wiele poświęconego czasu Markowi - sołtysowi Przybyszewa i Dariuszowi - Radnemu z Przybyszewa oraz naszym wolontariuszom. Dziękujemy za wsparcie darczyńcom, bez których malowanie by się odbyć nie mogło. Dziękujemy bardzo także Gminie Święciechowa za wsparcie! Razem możemy więcej! Poniżej kilka zdjęć z wykonywanych prac.

Leciejewski Remigiusz

Już dziś zapraszamy na kolejny wywiad z cyklu "Rozmowa miesiąca z..". Tym razem udaliśmy się do Remigiusza Leciejewskiego, Radnego Powiatu Leszczyńskiego oraz wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Leszczyńskiego. Zapraszamy do miłej lektury!

pogonwakacjefotoW czwartek 20 sierpnia 2020 r. w Przybyszewie odbyła się Bajkowa Pogoń za Wakacjami. Dzieci, które wzięły udział w podchodach spotykały na przygotowanej trasie spotkały postacie z bajek: Shreka, Krasnoludki, Jasia i Małgosię z Czarownicą, Kopciuszka, Czerwonego Kapturka i Wilka oraz Myszkę Miki, u których musiały wykonać zadania. Dzieci otrzymały także słodki poczęstunek, zaś na zakończenie każdy z uczestników otrzymał drobne upominki.

Zdjęcia można obejrzeć TUTAJ.

Wydarzenie odbyło się w ramach projektu współfinansowanego przez Gminę Święciechowa.

plakat orientuj sie 2020Już w najbliższą niedzielę (23 sierpnia) ORIENTUJ SIĘ! Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu! Zapisy zostały wydłużone do czwartku 20 siernia! Zapisy TUTAJ.

Więcej informacji TUTAJ.

Podkategorie