Dziś imieniny: Cecyliana Bernadety Jutro: Roberta Rudolfa

logo MWP wulkannDrodzy Przyjaciele! Przedstawiamy Wam WOREK MŁODZIEŻOWYCH INSPIRACJI, czyli opisy inicjatyw zrealizowaych w ramach projektu "Młodzieżowe Wulkany Partycypacji"! Dzięki merytorycznemu oraz finansowemu wsparciu zrealizowanych zostało 15 wspaniałych oddolnych inicjatyw takich jak: gry terenowe, warsztaty kreatywne, kampania społeczna, zajęcia muzyczne, teatrzyk kukiełkowy. W ramach projektu powstały także trzy murale. Przed Wami moc inspiracji do działania na rzecz innych!

Aby poznać wszystkie zrealizowane inicjatywy oraz obejrzeć filmy reportażowe kliknij.. TUTAJ!

serceprzybyszewoMamy swoje SERCE! Zachęcamy do wrzucania plastikowych nakrętek! Zebrane nakrętki będą przekazywane do firmy recyklingowej, a zebrane środki przenaczane na cel charytatywny - na rehabilitację i leczenie potrzebujących dzieci z naszej okolicy. Co kilka miesięcy będziemy zmieniać cel, na który w danym momencie zbieramy nakrętki. Już wkrótce poinformujemy o tym szczegółowo. Serce zlokalizowane jest przy figurze św. Jana Nepomucena (na granicy Lasocic i Przybyszewa). Bardzo dziękujemy Panu Bartoszowi Poliwczakowi za wykonanie serca, Firmie Tempus oraz Firmie Leciejewscy za współpracę!

wspieraj nas fanimanizmwDrodzy Przyjaciele! Od dzisiaj możecie wspierać nasze działania podczas codziennych zakupów w internecie. Wystarczy, że wejdziecie na https://fanimani.pl/zmwprzybyszewo/ i wybierzecie sklep.
Wy zrobicie zakupy jak zwykle, a my otrzymamy część ich wartości i będziemy mogli realizować nasze cele. Co najważniejsze - nie zapłacicie ani grosza więcej! Pamiętajcie o nas robiąc zakupy internetowe w ponad 1200 sklepach i portalach online!

NjU1NTQyYQs0UzhnfgJsHncLbD04W2JIIBN0dn42YVxhBTZgYk5hDntGPj08HmAaOR5 Z2hKe19iCXtgfFR XWcDd2dmTHdeekQ8OjBUKQY6QiEjMBcnD3tbPjNzBA

 

Znamy już Radnych IV kadencji Młodzieżowej Rady Gminy Święciechowa. Oto oni:

 

 

 

 

grupowe mwpTo był niesamowity wieczór! W poniedziałek 5 października w Teatrze Miejskim w Lesznie odbyła się uroczysta Gala Młodzieżowych Wulkanów Partycypacji! Liderzy Młodzieżowych Inicjatyw otrzymali statuetki oraz certyfikaty. O większości z inicjatyw mogliśmy także podczas uroczystej gali obejrzeć film reportażowy. GRATULUJEMY! Zdjęcia z wydarzenia można obejrzeć na Facebooku - Młodzieżowe Wulkany Partycypacji oraz w mediach (leszno24.pl - TUTAJ, Radio Elka - TUTAJ).
Projekt sfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Grafiki MWP 2Tutaj nas jeszcze nie było! W najbliższy wtorek o godz. 7:15 włączcie program Witaj Wielkopolsko w TVP 3 Poznań. Opowiemy w nim na żywo o efektach naszego projektu Młodzieżowe Wulkany Partycypacji! Trzymajcie za nas kciuki!

plakat bieg niedziela fbW związku z wprowadzonymi kolejnymi ograniczeniami jesteśmy zmuszeni zmienić formułę biegu "100 KM NA 100-LECIE SZKOŁY W LASOCICACH"! Nie odbędzie się wspólny bieg zaplanowany na niedzielę, ale zapraszamy do podjęcia wyzwania i zabawy!
Nowe zasady:

- W dniach 10-11.10.2020 (sobota lub niedziela) pokonaj dystans co najmniej 1 km (biegiem, pieszo lub z kijkami nordic-walking).
- Zrób sobie zdjęcie podczas powyższej aktywności fizycznej i dodaj je właśnie pod postem na Facebooku Szkoły Podstawowej w Lasocicach.
Spośród pierwszych 100 osób wylosujemy nagrody! Razem pokonamy więcej!

wybory urna glosowanieJuż w poniedziałek 5 października rozpoczyna się głosowanie we wyborach do Młodzieżowej Rady Gminy Święciechowa! Jacy kandydaci zgłosili się z okręgów w Lasocicach oraz w Przybyszewie?

gra terenowa foto stacja20 września odbyła się gra terenowa "Za naszych czasów, czyli 100-lecie Szkoły Podstawowej w Lasocicach". Wydarzenie zostało uznane za inaugurację całorocznych obchodów tego jubileuszu. Impreza została przygotowana w ramach projektu Młodzieżowe Wulkany Partycypacji. Za organizację odpowiedzialne były wolontariuszki naszego stowarzyszenia Zuzanna Leciejewska i Wiktoria Olejniczak wraz z szóstką wolontariuszy.

plakat100kmszkolaW miesiącu październiku odbędzie się kolejne wydarzenie związane z obchodami 100-lecia Szkoły Podstawowej w Lasocicach. Zapraszamy do sportowej aktywności i wspólnego pokonania 100 km na 100 lecie już w niedzielę 11 października! Start i meta znajdować się będą na boisku sportowym Orlik w Lasocicach. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 13. Szczegóły poniżej.

Taekwondo gorwaOrganizatorzy serdecznie zapraszają w każdy piątek o godz. 16 na zajęcia Taekwondo dzieci i młodzież od lat 5. Pierwszy trening już w najbliższy piątek tj. 02.10. 2020 o godz.16 w klubie ZMW w Przybyszewie (przy placu zabaw w Przybyszewie).
Wszelkie pytania prosimy kierować do trenera Tomasza Gorwy pod numer telefonu 669 180 861.
Zajęcia w październiku odbywać się będą nieodpłatnie.

Podkategorie