Dziś imieniny: Macieja Marka Jutro: Cezarego Donata

plakat górka duchowna 2020To już X PIELGRZYMKA ROWEROWA DO GÓRKI DUCHOWNEJ
W tym roku ze względu na pandemię w pielgrzymce wezmą udział wyłącznie organizatorzy. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się znowu na trasie!

Konkurs BJWeź udział w konkursie i razem ze swoją rodziną wykonaj pracę plastyczną pn. "Jak spędzam czas z rodziną?". Dla zwycięzców rodzinne gry planszowe! Za Waszymi pracami czekamy do 2 września. Szczegóły na temat konkursu poniżej.

 

Uwaga! Czas zgłaszania swoich prac konkursowych został wydłużony do 11 września włącznie!

dożynki plakat2020Serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą Dziękczynną za zebrane plony, która odbędzie się w sobotę 15 sierpnia o godz. 10:30 w kościele w Lasocicach. W tym roku ze względu na obowiązujące obostrzenia wyjątkowo nie odbędą się inne towarzyszące wydarzenia w związku z dożynkami.

Rodzinne środy w Kuźni MarzeńZapraszamy na „Rodzinne środy w Kuźni Marzeń”. Inicjatywa przygotowywana jest przez Biankę oraz Joannę, które biorą udział w projekcie Młodzieżowe Wulkany Partycypacji. Zachęcamy do udziału - zapisy już trwają!

Pogoń za wakacjamiSerdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z gminy Święciechowa w wieku 4-15 do udziału w Bajkowej Pogoni za Wakacjami! Podchody odbędą się w czwartek 20 sierpnia o godz. 17. Rozpoczęcie oraz zakończenie przy placu zabaw w Przybyszewie.

Ze względu na obowiązujący limit miejsc, obowiązkowo prowadzone są zapisy (do 17 sierpnia) - SMS na numer telefonu 516 246 364. Przy zapisach prosimy o podanie imienia i nazwiska dziecka oraz wieku.

numerki startoweStowarzyszenie ZMW Przybyszewo serdecznie zaprasza na grę terenową "Za naszych czasów, czyli 100-letnia historia Szkoły Podstawowej w Lasocicach". Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu Młodzieżowe Wulkany Partycypacji przez dwie wolontariuszki naszego stowarzyszenia - Wiktorię Olejniczak i Zuzannę Leciejewską. 

Już 20 września br. rozpoczniemy grą terenową huczne obchody 100-lecia istnienia Szkoły Podstawowej w Lasocicach. Na boisko przy stołówce szkolnej zapraszamy szczególnie absolwentów wraz ze swoimi drużynami!

pociadcat2020Fundacja Centrum Aktywności Twórczej, Eurodesk Leszno zaprasza dzieci z gminy Święciechowa na Międzynarodowy Pociąg do Cooltury w Lasocicach! Zapisy trwają! Więcej informacji poniżej.

20200721 193205 01Zapraszamy Was na kolejny wywiad z serii "Rozmowa miesiąca z..." Młodzieżową Radną Gminy Święciechowa oraz wolontariuszką Stowarzyszenia ZMW Wiktorią Olejniczak! Miłej lektury! 

Warto działaćZapraszamy Was wszystkich do wzięcia udziału w kampanii społecznej #Wartodziałać. Odbywa się ona w mediach społecznościowych - na Facebooku oraz Instagramie.
Co należy zrobić?
- Dodając zdjęcia lub posty z wszelkich społecznych aktywności dodaj przy opisie zdjęcia #wartodziałać
- W ten sposób chcemy dotrzeć do szerokiego grona młodych osób i pokazać, że warto działać i angażować się społecznie
Do udziału w kampanii społecznej zapraszamy każdego - zarówno młodzież jak i osoby dorosłe, organizacje pozarządowe i społeczników. A to wszystko dlatego, że po prostu - #wartodziałać!

EKOlogiczne czwartki 1

 

Zapraszamy na EKO-logiczne czwartki w Kuźni Marzeń w Lasocicach! Zajęcia odbywać się będą w dniach: 6 sierpnia oraz 13 sierpnia w godz. 16-18.

Plakat Orientuj się 2020 jpgStowarzyszenie ZMW serdecznie zaprasza na kolejną edycję wakacyjnego show - „ORIENTUJ SIĘ 2020!
Spotykamy się już w niedzielę 23 sierpnia br. na boisku przy placu zabaw w Przybyszewie.
A po części sportowej.. Mecz Bubble Footbal Stowarzyszenie ZMW vs Reszta Świata oraz FESTIWAL KOLORÓW!

Podkategorie