Dziś imieniny: Romana Ludomira Jutro: Albina Antoniego

Plakat Orientuj się 2020 jpgStowarzyszenie ZMW serdecznie zaprasza na kolejną edycję wakacyjnego show - „ORIENTUJ SIĘ 2020!
Spotykamy się już w niedzielę 23 sierpnia br. na boisku przy placu zabaw w Przybyszewie.
A po części sportowej.. Mecz Bubble Footbal Stowarzyszenie ZMW vs Reszta Świata oraz FESTIWAL KOLORÓW!

W związku z obowiązującymi w Polsce obostrzeniami i wymogami wprowadzonymi ze względu na stan epidemii koronawirusa Stowarzyszenie ZMW wprowadziło Procedury bezpieczeństwa obowiązujące podczas wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie ZMW. Procedury wraz z załącznikami znajdują się TUTAJ.

Wszystkie osoby, które biorą udział w wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie ZMW mają obowiązek zapoznać się z procedurami oraz podpisać stosowne oświadczenie.

plakat seniorTrwa rekrutacja do nowopowstałego Klubu Seniora w Święciechowie. Więcej informacji w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Święciechowie oraz na plakacie. Serdecznie polecamy!

lato Gmina Święciechowa wraz z Klubem Sportowym Kormoran Święciechowa zaprasza na "Sportowe Lato z Kormoranem". Choć wakacji ciąg dalszy warto spędzić je aktywnie. Dlatego koniec siedzenia w domu! Treningi odbywają się w każdy wtorek o godzinie 16:30 na boisku piłkarskim w Święciechowie. Co więcej organizatorzy zapewniają wstęp wolny! Już dziś skontaktuj się z trenerem pod numerem kontaktowym 609 447 672.

adj Stowarzyszenie ZMW Przybyszewo, Gmina Święciechowa oraz Fundacja Edukacyjna ADJ zapraszają wszystkich na akcję "Angielski pod chmurką". Spotkanie odbędzie się 17 lipca (piątek) w godzinach od 16 do 19 na boisku przy placu zabaw w Przybyszewie. Zapraszamy!

8 klW tym roku w wyjątkowych okolicznościach egzamin ósmoklasisty rozpocznie się 16 czerwca. W pierwszy dzień uczniowie klas VIII szkoły podstawowej napiszą arkusz z języka polskiego. Następnie w środę przystąpią do arkusza z matematyki. Egzamin ósmoklasiści zakończą w czwartek arkuszem z języka obcego nowożytnego. Życzymy wszystkim powodzenia, a w szczególności wolontariuszom naszego stowarzyszenia: Zuzi, Arkowi, Jagodzie, Sarze i Nadii!

104321937 270371791070976 5602371790221829697 nStowarzyszenie ZMW Przybyszewo włączyło się w akcję #gaszynchallenge! Dziękujemy za nominację Ochotniczej Straży Pożarnej w Przybyszewie i do dalszej zabawy zapraszamy:

- Stowarzyszenie "Ja-Ty-My" z Chumiętek

- Stowarzyszenie Leszczyński Bank Żywności

- ministrantów z parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Lasocicach

- Urząd Gminy Święciechowa

Akcja polega na zrobieniu 10 pompek lub przysiadów oraz wpłacie pieniędzy na cel charytatywny. Film z tego wydarzenia znajduje się na fanpage naszego stowarzyszenia na Facebooku oraz Instagramie. LINK

czuwamyCieszymy się niezmiernie z kolejnego dofinansowania z Fundacji ORLEN w ramach programu "Czuwamy, Pamiętamy!". "Połączeni historią" to nazwa naszego projektu, o którym już więcej informacji wkrótce. Tymczasem jako małą zapowiedź możemy wspomnieć, że to inicjatywa łącząca w sobie trzy miejscowości: Lasocice, Przybyszewo i Trzebiny.

las 123Wracamy z pierwszymi naszymi działaniami, których brakowało nam i Wam od pewnego czasu. Zapraszamy do udziału w akcji sprzątania lasu w Przybyszewie i Lasocicach - już w najbliższy piątek o godz. 15. Spotykamy się na zakończeniu ulicy Henrykowskiej (przy żwirowni) w Przybyszewie. Zapewniamy worki oraz rękawiczki jednorazowe. Zabierzcie swoją rodzinę i znajomych. Posprzątajmy razem naszą okolicę!

jak beda wygladaly matury 2020 tablica 554427 GALLERY BIGWszystkim maturzystom życzymy powodzenia na egzaminie dojrzałości, połamania piór oraz wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów!

wyniki mwpMamy to❗️🔥💣Spośród nadesłanych zgłoszeń wybraliśmy 3️⃣0️⃣ młodych osób, które w dwuosobowych zespołach zrealizują 1️⃣5️⃣ społecznych inicjatyw 🤪 GRATULUJEMY! 🥳🎉🎁 Teraz czas rozpocząć niesamowitą przygodę, bo przed Wami i nami:
✅ warsztaty na temat współpracy z lokalną społecznością 👨‍🏫
✅ przygotowanie i realizacja inicjatyw społecznych💰
✅ wyjazd na 3-dniową Szkołę Młodzieżowych Liderów do Warszawy 🎓

Sprawdźcie swoje skrzynki mailowe, tam czeka na Was już więcej informacji 📬
Projekt sfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich #FIO2020

Podkategorie