Dziś imieniny: Romana Ludomira Jutro: Albina Antoniego

aktualizacja mszeParafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Lasocicach zaprasza codziennie na TRANSMISJĘ Mszy Świętej NA ŻYWO! Zachęcamy do codziennego uczestnictwa w Mszach Świętych. 

Transmisja odbywa się na profilu parafii na Facebooku - TUTAJ

Aby uczestniczyć w transmisji nie ma konieczności posiadania konta na Facebooku.

senior W związku z obecną sytuacją i zagrożeniem emidemiologicznym, a także w odpowiedzi na apele i inicjatywy podejmowane przez organizacje pozarządowe i my oferujemy swoją pomoc!<3
Seniorzy z Lasocic, Przybyszewa i Ogrodów - jeśli potrzebujecie pomocy w zrobieniu zakupów lub wykupieniu leków - prosimy skontaktujcie się z nami! Możecie do nas napisać TUTAJ (fanpage na Facebooku) lub zadzwonić pod nr tel. 516 246 364                Chętnie Wam pomożemy!

Jeśli znacie też osoby starsze potrzebujące w tym czasie pomocy przekażcie im tą informację! Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy seniorzy posiadają konta na profilach społecznościowych, lecz liczymy na Waszą aktywność!  #zostańwdomu

89786178 2676029719174644 787113109872443392 nWitajcie w poniedziałkowy poranek!☀️
W związku z tym, że jesteście w domach przygotowaliśmy dla Was KONKURS! 🎊 Zabawa dla każdego, w każdym wieku🥳
Pochwalcie się innym w jaki sposób spędzacie czas w domu - wystarczy dodać zdjęcie lub krótki filmik w komentarzu pod postem na naszym fanpage na Facebooku!📷
➡️ Najbardziej KREATYWNY POMYSŁ spośród przedstawionych na zdjęciach nagrodzimy słodką niespodzianką! 🎁‼️
Zatem.. co robicie? 😄
#zostanwdomu

szymonW marcu przeprowadziliśmy kolejny wywiad z cyklu "Rozmowa miesiąca z..." Zapraszamy do przeczytania!

‼️Uwaga‼️ Informujemy, że wszystkie zaplanowane na najbliższy okres wydarzenia organizowane przez Stowarzyszenie ZMW, a więc warsztaty świąteczne zarówno dla dzieci jak i dorosłych nie odbędą się w wyznaczonych terminach. Odbędą się one w późniejszych terminach, o czym poinformujemy.

Zarząd Stowarzyszenia ZMW

Informacja w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa wśród mieszkańców Gminy Święciechowa!

tenisSerdecznie zapraszamy w piątki (od 20.03.2020 r.) o godz. 18 do Sali wiejskiej w Przybyszewie na grę w tenisa stołowego. Zapraszamy dzieci i młodzież, ale także osoby dorosłe.

Do zobaczenia!

Sołtys oraz Radny Rady Gminy z Przybyszewa

! ! O D W O Ł A N E ! !

BOU10 168 2Dziś piękny i wyjątkowy dzień! Z okazji Dnia Kobiet życzymy wszystkim Paniom dużo zdrowia, szczęścia, radości, pogody ducha i uśmiechu na każdy dzień, spełnienia najskrytszych marzeń i samych dobrych ludzi wokół siebie! Wszystkiego najlepszego!

życzy (męska część) Stowarzyszenia ZMW

zmwduzefioMamy to! Nasz projekt MŁODZIEŻOWE WULKANY PARTYCYPACJI z dofinansowaniem ponad 107 tys zł!!
Łącznie w Konkursie Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich zostało złożonych 2314 ofert, z tego 311 dofinansowano.. w tym i MY!
To nasze pierwsze tak spore dofinansowanie! Cieszymy się niezmiernie.. i zabieramy się do pracy! Czeka nas wiele działań oraz młodzieżowych inicjatyw!

Serdecznie zachęcamy uczniów klasy ósmej do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie przygotowującym do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego, który poprowadzi Marta Matuszewska.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr telefonu 501547676 – Marta, lub 505876306 - Darek. Terminy spotkań zostaną ustalone z uczestnikami.

Warsztaty Wielkanoc 2020Serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu leszczyńskiego do udziału w warsztatach wielkanocnych. Szczegóły na plakacie.

Projekt współfinansowany przez Powiat Leszczyński.

 

! ! O D W O Ł A N E ! !

Warsztaty odbędą się w późniejszym terminie.

Podkategorie