Dziś imieniny: Franciszka Joanny Jutro: Marii Cezarego

21271121 797162300408986 7641319620748661871 nWe wtorek 29 sierpnia już po raz 7. odbyła się Rowerowa Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Górce Duchownej. W ostatnich dniach sierpnia trwa tam Wielki Odpust. Uczestnicy modlili się szczególnie za chorych i cierpiących z naszej rodzin i parafii. W pielgrzymce uczestniczyli mieszkańcy Lasocic, Przybyszewa i Święciechowy. Łącznie do celu dotarło ponad 70 rowerzystów.
Organizatorami było Stowarzyszenie ZMW, SOK Święciechowa oraz ZPiT Marynia.

Galeria Zdjęć – TUTAJ.

Łącznie podczas ORIENTUJ SIĘ - kolorowego biegu po zdrowie Karoliny, który odbył się 20 sierpnia w Lasocicach, na rzecz niepełnosprawnej Karoliny Jankowiak zebraliśmy 1309,56 zł!
To ogromny sukces nas wszystkich.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które zasiliły tą kwotę poprzez swoje wpisowe na Bieg lub poporzez zbiórkę do puszek podczas trwania imprezy.

Dziękujemy!

BIEG SENIORZY JPGSerdecznie zapraszamy do naszych sąsiadów na Jesienny Marsz Pokoleniowy Nordic Walking!
Szczegóły na plakacie.

lichenSerdecznie zapraszamy na Parafialną Pielgrzymkę do Sanktuarium Maryjnego w Licheniu
21 października 2017 r. (sobota)
 
• zwiedzanie zabytkowego zespołu klasztornego (dawnego opactwa cysterskiego) w Lądzie
• Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej w Licheniu Starym

Wyjazd we wczesnych godzinach porannych, powrót tego samego dnia w późnych godzinach wieczornych.
Koszt: 60 zł/os (przejazd autokarem)
Zapisy w biurze parafialnym u proboszcza ks. Józefa Wilka lub u Mikołaja Kostaniaka (tel. 516 246 364). Ilość miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszamy!

21081942 321996608248709 1979291866 oW środę 23 sierpnia br., w Kuźni marzeń w Lasocicach miała miejsce akcja "Dzieci - dzieciom listy piszą". Dzieci i młodzież napisały łącznie 15 listów do 15 dzieci z Domu Pokoju w Jerozolimie (Izrael). Każdy swój list napisał po angielsku i zaadresował do konkretnego dziecka. Dzieci w listach pisały o sobie, swoich zainteresowaniach oraz o tym jak wygląda życie w Polsce.

We wrześniu listy trafią do swoich adresatów - czyli dzieci z Jerozolimy. Pod koniec września.. spodziewajmy się odpowiedzi!
Poniżej zdjęcia z pisania listów.

Serdecznie zapraszamy do objerzenia nagrania z niedzielnego ORIENTUJ SIĘ 2017!
Nam się bardzo podoba, a wam?
Dziękujemy TOMMY MEDIA za realizację!

IMG 8419Biegi, tańce, kolory, a przede wszystkim ogromna radość – w tych słowa można streścić to co działo się w niedzielne popołudnie (20.08.2017) w Lasocicach. ORIENTUJ SIĘ – kolorowy bieg po zdrowie Karoliny przyciągnął 150 osób, które zarówno biegły, jechały na rowerze, czy też podążały z kijkami w szczytnym celu leśnymi drogami.

Radio Elka - TUTAJ.
Zapraszamy do bogatej galerii zdjęć - TUTAJ.

fest kolorSzanowni Państwo,

Już w niedzielę 20 sierpnia odbędzie się wielkie charytatywne show, czyli ORIENTUJ SIĘ – kolorowy bieg po zdrowie Karoliny. W związku ze sporym zainteresowaniem jak i skalą wydarzenia przekazujemy Państwu informacje organizacyjne. Zalecamy by przybyć prędzej, by na spokojnie móc odebrać samemu pakiet startowy jak i umożliwić to pozostałym uczestnikom.
Poniżej przedstawiamy Państwu informacje organizacyjne.

Informujemy, że zakończyły się zapisy na "ORIENTUJ SIĘ - kolorowy bieg po zdrowie Karoliny". Cieszymy się, że wydarzenie to cieszy się ogromną popularnością. Zostały wykorzystane wszystkie miejsca, a więc zapisanych zostało 150 osób. Szczegóły dotyczące wydarzenia zostaną umieszczone na naszej stronie w najbliższych dniach a także, przesłane do wszystkich uczestników za pośrednictwem poczty e-mail.

Organizatorzy

 

Dzieci dzieciom listy piszą 1Przyjdź do Kuźni marzeń… i napisz LIST!
Zapraszamy do włączenia się w akcję Stowarzyszenia „ZMW”! Piszemy listy do dzieci z sierocińca w Jerozolimie!
Szczegóły na plakacie.

GRA HISTORYCZNA plakat 1Rozszyfruj zagadkę, którą skrywa od lat historia.. i odkryj skarb!
Zapraszamy na Historyczną Grę Uliczną – już 21 sierpnia!


Zapisy do 19 sierpnia (SMS – pod numerem tel. 516 246 364).
Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7-16 lat.
Szczegóły na plakacie!