Dziś imieniny: Macieja Marka Jutro: Cezarego Donata

W styczniu wspólne posiedzenie komisji oraz sesja (XXVIII) odbyły się 28.01.2021 roku.

W grudniu wspólne posiedzenie komisji oraz sesja (XXVII) odbyły się 17.12.2020 roku.

W listopadzie odbyło się jeszcze jedno posiedzenie wspólne komisji oraz sesja (XXVI) – 26.11.2020, niestety nie mogłem w nich uczestniczyć.

W miesiącu listopadzie wspólne posiedzenie komisji oraz sesja (XXV) odbyły się 19.11.2020 roku.

W miesiącu październiku wspólne posiedzenie komisji oraz sesja (XXIV) odbyły się 29.10.2020 roku.

W miesiącu wrześniu niestety nie wziąłem udział w posiedzeniach komisji oraz sesji. Poniżej jednak zamieszczam informacje na temat podjętych uchwał oraz relacji z XXIII Sesji, która odbyła się 10.09.2020 r.

W miesiącu sierpniu niestety nie wziąłem udział w posiedzeniach komisji oraz sesji, ze względu na chorobę. Poniżej jednak zamieszczam informacje na temat podjętych uchwał oraz relacji z XXII Sesji, która odbyła się 13.08.2020 r.

Przeważnie okres lipca i sierpnia to czas, gdy nie ma posiedzeń komisji oraz sesji, ale ze względu na konieczność podjęcia pewnych uchwał komisja jak i sesja odbyła się 23 lipca w Sali wiejskiej w Święciechowie.

xxsesja sw czerwiecPo dwumiesięcznej przerwie w połowie czerwca odbyły się kolejne posiedzenia wspólne Komisji Stałych oraz Sesja Rady Gminy Święciechowa. Podczas posiedzeń omawianych było wiele bieżących spraw; w tym m.in. raport o stanie gminy. Była to także sesja, podczas której udzieliliśmy absolutorium Wójtowi Gminy Święciechowa.

xixsesja kwiecienKwietniowa Sesja była wyjątkowa ze względu na panującą obecnie sytuację wywołaną przez pandemię koronawirusa. Posiedzenie wspólne Komisji Stałych oraz XIX Sesja Rady Gminy odbyła się tego samego dnia (16.04.2020r.) w Sali wiejskiej w Święciechowie z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa.