Dziś imieniny: Fabiana Sebastiana Jutro: Agnieszki Jaroslawa

Warsztaty filmowe plakat 13.. 2.. 1.. Kamera – akcja! Filmowym akcentem rozpoczynamy realizację projektu „Nasze wsie kręcą nas – my kręcimy je”, skierowanego do dzieci i młodzieży z Lasocic, Przybyszewa i Ogrodów. Zapisy już trwają.. a mamy tylko 20 miejsc!

W ramach projektu odbędą się warsztaty edukacyjne podczas których dzieci i młodzież przygotują prace plastyczne na temat naszych wsi; następnie wezmą udział w warsztatach filmowych podczas których.. nakręcą filmik, w którym to reżyserami, ale także aktorami będą oni sami. W ramach projektu odbędą się także ciekawe wyjazdy integracyjne.

Zapisy przyjmowane są w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Lasocicach. Ilość miejsc jest ograniczona.

Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu z Programu FIO (Fundusz Inicjatyw Obywatelskich) udział w warsztatach jest bezpłatny. Projekt realizuje grupa nieformalna „Kuźniowe świry”.