Dziś imieniny: Dominika Jana Jutro: Marii Oswalda

Plakat Orientuj się 2020 jpgStowarzyszenie ZMW serdecznie zaprasza na kolejną edycję wakacyjnego show - „ORIENTUJ SIĘ 2020!
Spotykamy się już w niedzielę 23 sierpnia br. na boisku przy placu zabaw w Przybyszewie.
A po części sportowej.. Mecz Bubble Footbal Stowarzyszenie ZMW vs Reszta Świata oraz FESTIWAL KOLORÓW!

Każdy z uczestników trasę może pokonać według swojego wyboru:
- trasa dla biegaczy (ok. 5 km) - rywalizacja
- trasa dla rowerzystów (ok. 8 km)
- trasa nordic walking (ok. 3 km)

PROGRAM wydarzenia wygląda następująco:
godz. 15 -16 - Biuro zawodów (potwierdzanie rejestracji)
godz. 16:15 - START
godz. 17:30 - Mecz Stowarzyszenie ZMW vs Reszta Świata
ok. godz. 18:30 - FESTIWAL KOLORÓW

Wpłat wpisowego w wysokości 10 zł/os należy dokonywać na konto Stowarzyszenia ZMW: 57 2030 0045 1110 0000 0352 3380
z dopiskiem „ORIENTUJ SIĘ 2020 - wpisowe”, wraz z podaniem imienia i nazwiska zapisanych osób. Po dokonaniu wpłaty w przeciągu 7 dni na adres e-mail zostanie przysłane potwierdzenie zapisania w wydarzeniu. Opłaty wpisowe będzie można także dokonać w biurze zawodów - rejestracji w dniu wydarzenia.

Zgłoszenia przyjmujemy:
- do 17.08.2020 za pośrednictwem strony www.przybyszewo.pl lub bezpośrednio w panelu rejestracyjnym, znajdującym się pod adresem - TUTAJ.
- w dniu 16 sierpnia br. w godz. 9-12 w świetlicy Kuźnia marzeń w Lasocicach (ul. Kościelna 44, Lasocice).


 

UWAGA! W związku z obowiązującymi w Polsce obostrzeniami i wymogami ze względu na stan epidemii wprowadziliśmy procedury bezpieczeństwa obowiązujące podczas wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie ZMW. Procedury wraz z załącznikami znajdują się poniżej. Wszystkie osoby, które biorą udział w wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie ZMW mają obowiązek zapoznać się z procedurami oraz podpisać stosowne oświadczenie. Ponadto każda osoba (również ta nie biorąca udziału np. w części sportowej wydarzenia przy wejściu na oznaczony teren musi podpisać stosowne oświadczenie). W przypadku osób niepełnoletnich oświadczenie podpisuje rodzic/opiekun prawny.

Uczestnicy wydarzenia zobowiązani są mieć zasłonięte usta oraz nos. Zapewnienie maseczki - każdy we własnym zakresie.


 

Nie czekaj – zapisz się już dziś! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! W ramach pakietu startowego każdy zawodnik otrzyma: numer startowy; butelkę wody, talon na poczęstunek oraz talon na kolorowy proszek. Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do zapoznania z regulaminem Biegu oraz procedurami bezpieczeństwa podczas wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie ZMW, które są dostępne poniżej.

Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie ZMW. Wydarzenie współfinansowane jest przez Gminę Święciechowa.


 REGULAMIN - TUTAJ

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA PODCZAS WYDARZEŃ ORGANIZOWANYCH PRZEZ STOWARZYSZENIE ZMW WRAZ Z OŚWIADCZENIAMI - TUTAJ