Dziś imieniny: Dominika Jana Jutro: Marii Oswalda

pociadcat2020Fundacja Centrum Aktywności Twórczej, Eurodesk Leszno zaprasza dzieci z gminy Święciechowa na Międzynarodowy Pociąg do Cooltury w Lasocicach! Zapisy trwają! Więcej informacji poniżej.


Zapraszamy na bezpłatne warsztaty "Międzynarodowy Pociąg do Cooltury" dzieci w wieku 5-8 lat oraz 9-12 lat zamieszkałych na terenie Gminy Święciechowa. W tym roku trochę w zmienionej formie, gdyż można zapisać się na 1, 2, 3,4, lub 5 dni. Tematyka zajęć znajduje się na plakacie, a szczegółowy opis na podanej stronie internetowej. Zajęcia odbywać się będą w godzinach: 09:30- 14:30 na placu za stołówką szkolną w Lasocicach.Aby zapisać się należy wysłać SMS pod nr tel. 609271729 (Adam Kunikowski) podając: IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, datę i miejsce urodzenia oraz dzień (dni) na które dziecko będzie uczęszczało na warsztaty. Organizator potwierdzi SMS zakwalifikowanie się do udziału.

Co zapewniamy:
- Autorski program zajęć
- Wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną oraz instruktorów z
zagranicy
- Zajęcia w grupach do 12 osób /zgodne z ograniczeniami GIS dot. COVID19/
- Ciepłą i serdeczną atmosferę.
- Ubezpieczenie.
- II śniadanie. Napoje dostępne cały czas.
- Dyplom ukończenia warsztatów.
- Opiekę w godzinach 9.30-14.30.
Więcej: http://fundacja-cat.pl/pociagdocooltury tel. 609 271 729

Warsztaty realizowane są bezpłatnie dzięki dofinansowaniu z Urzędu Gminy Święciechowa oraz Europejskiego Korpusu Soldarności.

Informacja ze strony - TUTAJ.