Dziś imieniny: Dominika Jana Jutro: Marii Oswalda

numerki startoweStowarzyszenie ZMW Przybyszewo serdecznie zaprasza na grę terenową "Za naszych czasów, czyli 100-letnia historia Szkoły Podstawowej w Lasocicach". Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu Młodzieżowe Wulkany Partycypacji przez dwie wolontariuszki naszego stowarzyszenia - Wiktorię Olejniczak i Zuzannę Leciejewską. 

Już 20 września br. rozpoczniemy grą terenową huczne obchody 100-lecia istnienia Szkoły Podstawowej w Lasocicach. Na boisko przy stołówce szkolnej zapraszamy szczególnie absolwentów wraz ze swoimi drużynami!

PROGRAM wydarzenia wygląda następująco:

godz. 15:00 - 15:30 - BIURO ZAWODÓW (potwierdzenie rejestracji, weryfikacja uczestników)

godz. 15:35 - START

godz. 17:30 - OGNISKO

godz. 18:00 - OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Zgłoszenia przyjmujemy:

- do 30 sierpnia 2020 r. (niedziela) za pośrednictwem strony www.przybyszewo.pl lub bezpośrednio w panelu rejestracyjnym, znajdującym się pod adresem na stronie internetowej www.przybyszewo.pl

- panel rejestracyjny TUTAJ

- w dniu 30 sierpnia 2020 r. (niedziela) w godz. 9-12 w świetlicy Kuźnia Marzeń w Lasocicach (ul. Kościelna 44, Lasocice)

W przypadku, gdy któryś członek drużyny nie jest absolwentem Szkoły Podstawowej w Lasocicach, drużyna automatycznie wpisana zostaje na listę rezerwową. O możliwości uczestnictwa w grze terenowej, organizator poinformuje kapitana drużyny najpóźniej 7 dni przed wydarzeniem. 

Dodatkowo każdego uczestnika imprezy obowiązuje strój sportowy!

UWAGA! W związku z obowiązującymi w Polsce obostrzeniami i wymogami ze względu na stan epidemii wprowadziliśmy procedury bezpieczeństwa obowiązujące podczas wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie ZMW. Procedury wraz z załącznikami znajdują się poniżej. Wszystkie osoby, które biorą udział w wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie ZMW mają obowiązek zapoznać się z procedurami oraz podpisać stosowne oświadczenie. Ponadto każda osoba (również ta nie biorąca udziału np. w części sportowej wydarzenia przy wejściu na oznaczony teren musi podpisać stosowne oświadczenie). W przypadku osób niepełnoletnich oświadczenie podpisuje rodzic/opiekun prawny.

Uczestnicy wydarzenia zobowiązani są mieć zasłonięte usta oraz nos. Zapewnienie maseczki - każdy we własnym zakresie.

Nie czekaj – zapisz się już dziś! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! W ramach pakietu startowego każda drużyna otrzyma: numerki startowe; butelki wody, talony na poczęstunek oraz kartę drużyny. Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do zapoznania z regulaminem Gry terenowej oraz procedurami bezpieczeństwa podczas wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie ZMW, które są dostępne poniżej.

Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Organizatorem wydarzenia jest grupa projektowa "Młodzieżowe Wulkany Partycypacji" oraz Szkoła Podstawowa w Lasocicach.

Inicjatywa organizowana jest w ramach projektu „Młodzieżowe Wulkany Partycypacji”. Projekt sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

 

 Procedury bezpieczeństwa podczas wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie ZMW Przybyszewo wraz z  oświadczeniami - TUTAJ

 Regulamin gry terenowej - TUTAJ