Dziś imieniny: Dominika Jana Jutro: Marii Oswalda

Pogoń za wakacjamiSerdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z gminy Święciechowa w wieku 4-15 do udziału w Bajkowej Pogoni za Wakacjami! Podchody odbędą się w czwartek 20 sierpnia o godz. 17. Rozpoczęcie oraz zakończenie przy placu zabaw w Przybyszewie.

Ze względu na obowiązujący limit miejsc, obowiązkowo prowadzone są zapisy (do 17 sierpnia) - SMS na numer telefonu 516 246 364. Przy zapisach prosimy o podanie imienia i nazwiska dziecka oraz wieku.

Pogoń ma charakter podchodów połączonych z grami i zabawami. Wpisowe wynosi 5 zł/dziecko, płatne w dniu wydarzenia. Każdy uczestnik na zakończenie otrzyma upominek. Uprzejmie prosimy by podczas podchodów dziećmi poniżej 6 roku życia opiekowali się rodzice.

UWAGA! W związku z obowiązującymi w Polsce obostrzeniami i wymogami ze względu na stan epidemii wprowadziliśmy procedury bezpieczeństwa obowiązujące podczas wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie ZMW. Procedury wraz z załącznikami znajdują się TUTAJ. Wszystkie osoby, które biorą udział w wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie ZMW mają obowiązek zapoznać się z procedurami oraz podpisać stosowne oświadczenie. Bardzo prosimy, aby każdy z rodziców/prawnych opiekunów dziecka podpisał oświadczenie (załącznik nr. 1) i dostarczył je w dniu wudarzenia. W przeciwnym razie możliwość udziału w wydarzeniu może zostać odmówiona. 

Wszelkie pytania prosimy kierować telefonicznie (tel. 516 246 364) lub pod adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie ZMW. Wydarzenie współfinansowane jest przez Gminę Święciechowa.