Dziś imieniny: Szymona Tadeusza Jutro: Euzebii Wioletty

Rodzinne środy w Kuźni MarzeńZapraszamy na „Rodzinne środy w Kuźni Marzeń”. Inicjatywa przygotowywana jest przez Biankę oraz Joannę, które biorą udział w projekcie Młodzieżowe Wulkany Partycypacji. Zachęcamy do udziału - zapisy już trwają!

Zajęcia odbywać się będą w dniach: 19 i 26 sierpień oraz 2 i 9 wrzesień. Każde zajęcia będą podzielone na 2 grupy: I grupa godz. 16:00, II grupa godz. 18:00, aby umożliwić udział większej ilości osób.

W programie zajęć m.in. warsztaty malowania EKOtoreb, warsztaty mydlarskie, tworzenie pudełek na wakacyjne skarby, malowanie na płótnie, planszówki. Do udziału w zajęciach zapraszamy rodziców z dziećmi.

Rodziców chcących wziąć udział w warsztatach z dziećmi prosimy o zapoznanie się z procedurą bezpieczeństwa podczas wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie ZMW oraz o wypełnienie i podpisanie oświadczenia dostępnego TUTAJ.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Obowiązują jednak wcześniejsze zapisy SMS tel. 782 337 794. Ilość miejsc jest ograniczona.

Inicjatywa organizowana jest w ramach projektu „Młodzieżowe Wulkany Partycypacji”. Projekt sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.