Dziś imieniny: Dominiki Gotarda Jutro: Benedykta Cyryla

NjU1NTQyYQs0UzhnfgJsHncLbD04W2JIIBN0dn42YVxhBTZgYk5hDntGPj08HmAaOR5 Z2hKe19iCXtgfFR XWcDd2dmTHdeekQ8OjBUKQY6QiEjMBcnD3tbPjNzBA

 

Znamy już Radnych IV kadencji Młodzieżowej Rady Gminy Święciechowa. Oto oni:

 

 

 

 

120373795 662318251368345 7184734899248774764 o 

WIKTORIA OLEJNICZAK - okręg wyborczy nr 7 - Na co dzień uczęszcza do II Liceum Ogólnokształcącego w Lesznie do klasy o profilu humanistyczno - prawnym. Jest wolontariuszką Stowarzyszenia ZMW, a także udziela się prężnie na rzecz swojej lokalnej społeczności. W ostatnim czasie Wiktoria była jednym z głównych organizatorów wydarzenia pod nazwą gra terenowa "Za naszych czasów, czyli 100-letnia historia Szkoły Podtsawowej w Lasocicach. Interesuję się samorządnością, historią, socjologią i psychologią. W wolnym czasie spotyka się ze znajomymi, a także planuje kolejne ciekawe wydarzenia. 

 

 

 

 

Bez tytułu2

 

BIANKA FRĄCKOWIAK - okręg wyborczy nr 8 - Aktualnie uczęszcza do Zespołu Szkół Ekonomicznych w Lesznie do klasy o profilu technik ekonomista. Jest wolontariuszką Stowarzyszenia ZMW i sprawia jej radość praca z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Biankę kojarzyć możemy w ostatnim czasie z organizacji cyklu warsztatów pod nazwą "Rodzinne środy w Kuźni Marzeń. Interesuje się żużlem, muzyką, historią oraz aktorstwem. W wolnej chwili lubi czytać książki i uwielbia podróżować. 

 

 

 

Bez tytułu3

 

KONRAD ŻUKOWSKI - okręg wyborczy nr 8 - Obecnie uczęszcza do I Liceum Ogólnokształcącego w Lesznie do klasy o profilu lingwistycznym. W tym roku Konrad rozpoczyna swoją III kadencję jako Radny w Młodzieżowej Radzie Gminy Święciechowa. Od lat działa aktywnie na rzecz swojej lokalnej społeczności. W ostatnim czasie brał czynny udział w organizacji gry terenowej z okazji 100-lecia Szkoły Podstawowej w Lasocicach. Jego pasją od lat jest muzyka i śpiew, co nie raz udało mu się udowodnić biorąc udział w konkursach o wysokiej randze. Interesuje się grą na instrumentach m.in. ukulele, gitara, keyboard. W wolnym czasie ogląda seriale.

 

 

 A oto przedstawiamy Radnych z pozostałych miejscowości:

Okręg wyborczy nr 1:

Julia Kapała

Maksymilian Tulewicz

Mikołaj Chorążak

Wiktoria Kędziora

Oliwia Lipowa

 

Okręg wyborczy nr 4

Sławomir Marciniak

 

Okręg wyborczy nr 9 

Zofia Sztor

Piotr Tyrała

 

 

Droga młodzieży w przypadku konieczności złożenia skargi, pytania lub posiadania ciekawego pomysłu na działania Młodzieżowej Rady, 

w imieniu Radnych zapraszamy do kontaktu z Nimi poprzez Facebooka!