Dziś imieniny: Dominika Jana Jutro: Marii Oswalda

zbiorka chumietkiStowarzyszenie ZMW serdecznie zaprasza do włączenia się w akcję ŚWIĄTECZNEJ ZBIÓRKI ŚRODKÓW CZYSTOŚCI I HIGIENY OSOBISTEJW tym roku chcemy zaprosić Was do wsparcia Domu Pomocy Społecznej w Chumiętkach - zróbmy wspólnie dobry uczynek!

W Domu Pomocy Społecznej w Chumiętkach mieszka blisko 100 pensjonariuszy - są to osoby starsze, z niepełnosprawnościami oraz somatycznie chore. Potrzeby placówki są duże, a każde wsparcie się przyda. W tym roku tym bardziej epidemia koronawirusa wpłynęła na sytuację tego miejsca oraz jej mieszkańców i pracowników. Z DPS w Chumiętkach nasza organizacja miała okazję już współpracować m.in. w ramach projektu Młodzieżowe Wulkany Partycypacji.

Zbiórkę organizowaną przez naszą organizację możesz wesprzeć na dwa sposoby:

- środki czystości (np. ręczniki papierowe), higieny osobistej oraz ochrony indywidualnej (np. rękawiczki jednorazowe, maseczki) można zostawiać w wyznaczonym miejscu w korytarzu przy wejściu do Kuźni marzeń w Lasocicach (ul. Kościelna 44).

- możesz wpłacić dowolną kwotę jako darowiznę na rachunek bankowy Stowarzyszenia ZMW. Za wpłacone środki zakupy środki higieny osobistej, które zostaną przekazane do DPS w Chumiętkach.
Stowarzyszenie ZMW, ul. Leśna 2, 64-100 Przybyszewo
57 2030 0045 1110 0000 0352 3380
z dopiskiem "darowizna - środki higieny"

Zebrane środki niech będą pięknym prezentem od naszej społeczności i stowarzyszenia dla potrzebujących.

Zbiórka trwa do końca listopada. Za wszelkie przyniesione dary oraz za wpłaty - DZIĘKUJEMY!