Dziś imieniny: Gerarda Teodora Jutro: Aurelii Ladyslawa

POGOŃ ZA ZAJĄCEM 2021 plakatStowarzyszenie ZMW we współpracy ze Sołectwami Lasocice oraz Przybyszewo serdecznie zaprasza dzieci w wieku do 11 lat z Lasocic, Ogrodów oraz Przybyszewa wraz z rodzicami do udziału w Pogoni za Zającem 2021, która odbędzie się 1.04.2021 r. w godzinach popołudniowych.

Zajączek odwiedzi trzy miejsca w którym rozda dzieciom paczki ze słodkim upominkiem: plac zabaw w Ogrodach, boisko przy ul. Okrężnej w Lasocicach oraz plac zabaw w Przybyszewie. Zachęcamy aby zabrać ze sobą koszyczek wielkanocny. Wydarzenie odbywać się będzie na świeżym powietrzu, w ścisłym reżimie sanitarnym (prosimy wszystkich uczestników o maseczki oraz zachowywanie odpowiedniego dystansu). Osoby zapisane na wydarzenie zostaną powiadomione o której godzinie zapraszamy na spotkanie z zajączkiem. W ten sposób zapewnimy, by spotkania z zajączkiem odbywały się w mniejszych grupach. W przypadku gdy taka forma wydarzenia nie będzie możliwa - zajączek odwiedzi poszczególne zapisane dzieci zostawiając im paczki pod wskazanym adresem.

Więcej informacji poniżej. Obowiązują wcześniejsze ZAPISY - TUTAJ. Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy są możliwe tylko i wyłącznie przez formularz online i trwają do 29.03.2021 włącznie. Po zapisaniu dziecka należy uiścić wpisowe w wysokości 5 zł/dziecko - płatne przelewem na konto Stowarzyszenia ZMW (dane poniżej). Nie przyjmujemy wpłat gotówkowych.

Stowarzyszenie ZMW
ul. Leśna 2, 64-100 Przybyszewo
Numer konta: 57 2030 0045 1110 0000 0352 3380
Tytułem: Wpisowe - Pogoń za zającem - (imię i nazwisko dziecka)

Po otrzymaniu wpłaty otrzymają Państwo informację z potwierdzeniem zapisania dziecka.

O wszelkich zmianach będziemy informowali na stronie www.przybyszewo.pl oraz naszym fanpage na Facebooku. Wszelkie pytania można kierować mailowo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez nasz profil na Facebooku.

Szczególnie zapraszamy do obserwowania profilu Stowarzyszenia ZMW na Facebooku i brania udziału w łamigłówkach wielkanocnych, które będą tam umieszczane.

Wydarzenie współfinansowane jest przez Gminę Święciechowa.