Dziś imieniny: Piotra Iwa Jutro: Aleksandra Bazylego

majowka rower 2021 jpgStowarzyszenie ZMW we współpracy z Samorządowym Ośrodkiem Kultury w Święciechowie zaprasza do udziału w Charytatywnej Rowerowej Majówce w dniach 1-3 maja 2021!

Wpłaty zebrane podczas wydarzenia zostaną przeznaczone na odbudowę dachu i pomoc dla pogorzelców z Lasocic.

Zasady są bardzo proste:

- Pokonaj indywidualnie lub z rodziną jedną z zaproponowanych tras rowerowych (dokładne trasy wraz z mapkami znajdują się poniżej). Możesz również biec, jechać na rolkach lub maszerować z kijkami nordic-walking. Liczy się przede wszystkim aktywność i zabawa! Trasę możesz pokonać o dowolnej porze dnia i nocy 1, 2 lub 3 maja. Nie są przyjmowane zapisy.

- Wpłać wpisowe 10 zł/os na zrzutkę (https://zrzutka.pl/4y8z74) lub wrzuć do puszki, która znajdować się będzie pod wiatrakiem w Święciechowie.

- Wpadnij na coś słodkiego oraz ciepłą kawę i herbatę przy wiatraku w Święciechowie w godz. 12-16, gdzie będziemy właśnie na Ciebie czekali!

 

Propozycje tras do pokonania:

TRASA nr. 1 - ok. 17 km (Święciechowa – Trzebiny - Ogrody - Lasocice – Święciechowa)

TRASA nr. 2 - ok. 15 km (Święciechowa - Gołanice - Piotrowice – Święiechowa)

TRASA nr. 3 - ok. 11 km (Święciechowa - Wilkowice - Leszno - Maryszewice – Święciechowa)

 

MAPA majowka2021

Bardzo ważne!
- pokonywanie tras ma charakter indywidualny, nie zachęcamy do jeżdżenia w większych grupach
- prosimy wszystkich uczestników wydarzenia o stosowanie się do obowiązujących obostrzeń sanitarnych w związku z pandemią koronawirusa

- uczestników obowiązuje zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do przepisów ruchu drogowego
- organizator nie ubezpiecza uczestników od następstw nieszczęśliwych wypadków. Kwestia takiego ubezpieczenia leży w gestii uczestników;
- wszelkie ważne informacje związane z wydarzeniem (ewentualne zmiany) umieszczane będą na stronie internetowej www.przybyszewo.pl oraz profilu na Facebooku Stowarzyszenia ZMW.

Serdecznie zapraszamy do udziału! Razem możemy więcej!