Dziś imieniny: Gerarda Teodora Jutro: Aurelii Ladyslawa

192857104 335549624587278 8794299400498489775 n 

W imieniu Klubu Dziecięcego w Święciechowie zachęcamy do wzięcia udziału w akcji #KSIAZKADLAKLUBIKU. Poniżej zamieszczamy szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia.

Nasze dzieci to prawdziwe książkowe moliki uwielbiają gdy im czytamy, opowiadamy.. Książki są wciąż w ruchu, są oglądane wzdłuż i wszerz, do góry nogami, nad głową, na stojąco, leżąco, siedząco, a nawet w biegu...

Niestety, mimo naszych starań, szybko niszczeją.. W tym momencie nie mamy żadnej książki w całości. Zamówiliśmy tyle, ile się dało, ale to nadal kropla w morzu.

Dlatego zachęcamy do akcji #ksiazkadlaklubiku!

Kup lub oddaj używaną książkę (lub kilka) przeznaczonych dla małych dzieci - najlepiej gdyby miały sztywne strony i okładkę. Używane książki powinny być po prostu w całości.

Udostępnij zdjęcie oddanej przez Ciebie książki. Pod tym postem (udostępnionym na fanpage na Facebooku Klubu Dziecięcego) zachęcamy do wpisywania w książki dedykacji i zostawienia śladu, że jest właśnie od Ciebie.

Przynieś książeczkę do naszego Klubiku przy ul. Kościelnej 4 w Święciechowie - mamy upominki dla każdego, kto podzieli się z nami książeczką. Mamy również uśmiech naszych dzieci, których wdzięczność jest najlepszym z podziękowań!

My również zachęcamy do wzięcia udziału w akcji!