Dziś imieniny: Filipa Pauliny Jutro: Augustyna Juliana

orientujsie2021plakatgStowarzyszenie ZMW serdecznie zaprasza na kolejną edycję wakacyjnego show - „ORIENTUJ SIĘ 2021!” W tym roku spotykamy się w wyjątkowym motywie.. bo świętowania 25. urodzin ZMW w Przybyszewie!
Spotykamy się już w niedzielę 11 lipca br. na boisku przy placu zabaw w Przybyszewie.
A po części sportowej.. Mecz Bubble Footbal Stowarzyszenie ZMW vs Reszta Świata oraz FESTIWAL KOLORÓW!

Każdy z uczestników trasę może pokonać według swojego wyboru:
- trasa dla biegaczy (ok. 5 km) - rywalizacja
- trasa dla rowerzystów (ok. 10 km) w formie przejazdu drużynami "z mapką w ręce" i wykonywania zadań na trasie (w formie rodzinnego rajdu rowerowego). Przygotowaliśmy ciekawe łamigłówki i zadania. Każda z drużyn musi liczyć co najmniej 2 osoby a maksymalnie 6 osób. Drużyny startują w odstępach 2 minutowych pomiędzy sobą. Nie liczy się tutaj czas, a dobra zabawa.

PROGRAM wydarzenia wygląda następująco:

godz. 15 -16 - Biuro zawodów (potwierdzanie rejestracji uczestników)
godz. 16:00 - START drużyn rowerowych (w odstępnie 2 minut pomiędzy drużynami)
ok. godz. 16:30 - START biegaczy
od godz. 17 - Ognisko na mecie
godz. 17:30 - Mecz Stowarzyszenie ZMW vs Reszta Świata

ok. godz. 18:30 - FESTIWAL KOLORÓW

Wpłat wpisowego w wysokości 10 zł/os należy dokonywać na konto Stowarzyszenia ZMW: 57 2030 0045 1110 0000 0352 3380 z dopiskiem „ORIENTUJ SIĘ 2021 - wpisowe”, wraz z podaniem imienia i nazwiska zapisanych osób. Po dokonaniu wpłaty w przeciągu 7 dni na adres e-mail zostanie przysłane potwierdzenie zapisania w wydarzeniu. Opłaty wpisowe będzie można także dokonać w biurze zawodów - rejestracji w dniu wydarzenia.

Zgłoszenia przyjmujemy tylko do 07.07.2020 za pośrednictwem panelu rejestracyjnego:
- BIEGACZE - TUTAJ
- ROWERZYŚCI - TUTAJ

Nie czekaj – zapisz się już dziś! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! W ramach pakietu startowego każdy zawodnik otrzyma: butelkę wody, talon na poczęstunek (kiełbasa z ogniska) oraz talon na kolorowy proszek. Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do zapoznania z regulaminem wydarzenia.

Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie ZMW.

REGULAMIN - TUTAJ

KLAUZULA INFORMACYJNA RODO - TUTAJ