Dziś imieniny: Artura Brunona Jutro: Marii Marka

grupowe krakow 2021W dniach 3-4 lipca 2021 r. odbyła się wizyta studyjna do Krakowa w ramach projektu „PomalujMY KULTURĄ naszą gminę”. Podczas wyjazdu uczestnicy zwiedzili Kraków z przewodnikiem, odwiedzili muzea, wzięli udział w spektaklu w teatrze, natomiast w drodze powrotnej zawitali także do Wadowic.

Sobotni poranek rozpoczął się wcześnie, ponieważ już o godz. 4. Po przyjeździe do Krakowa i zjedzeniu obiadu wyruszyliśmy na wspólnie zwiedzanie z przewodniczką. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Katedry na Wawelu, następnie przeszliśmy Drogą Królewską w kierunku Rynku Głównego oraz Bazyliki Mariackiej w Krakowie. Istotnym punktem było zwiedzenie także Muzeum Narodowego w Krakowie - Dom Jana Matejki. Po zakwaterowaniu w hotelu i kolacji wzięliśmy udział w spektaklu w Teatrze Współczesnym w Krakowie. Niedzielę rozpoczęliśmy od czasu wolnego, gdyż dopiero w godzinach południowych przejechaliśmy do Wadowic, gdzie zwiedziliśmy Muzeum Domu Rodzinnego Jana Pawła II w Wadowicach. Dziękujemy za udział w wizycie studyjnej oraz za miło spędzony czas!

ZDJĘCIA - TUTAJ (Fot. W. Olejniczak)

Organizatorem wizyty studyjnej było Stowarzyszenie ZMW. Wyjazd odbywał się w ramach projektu „PomalujMY KULTURĄ naszą gminę”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programy Narodowe Centrum Kultury „EtnoPolska 2021”.

Relacja w mediach:

Leszno.naszemiasto.pl - TUTAJ

Kurier Święciechowski - TUTAJ