Dziś imieniny: Dominika Jana Jutro: Marii Oswalda

foto orientujwoloWakacyjne show już za nami! 11 lipca na boisku przy placu zabaw w Przybyszewie odbyła się kolejna edycja Orientuj się, w tym roku uczestnikom towarzyszył wyjątkowy motyw 25-lecia istnienia ZMW w Przybyszewie.

Najchętniej wybieraną trasą była trasa dla rowerzystów (ok. 10 km). Przyjęła ona formę przejazdu drużynami, którym na starcie wręczono karty wraz z balonem z helem. Na trasie czekało na nich wiele interesujących zadań do wykonania. Każde z nich nawiązywało do imprez i wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie ZMW. Przykładowo na stacji "FERIE BEZ NUDY" uczestnicy spotkali wolontariuszy ubranych w zimowe ubrania. Zadaniem drużyny było wytypowanie jednego zawodnika, który musiał zjeść kawałk placka na czas. Na stacji "RAJD ROWEROWY" uczestnicy pokonywali tor przeszkód. Zadanie na stacji "PODCHODY" było nie lada wyzwaniem dla młodszych i starszych. Drużyny musiały odgadnąć 5 tytułów bajek po usłyszanej czołówce. Za to na "POGONI ZA ZAJĄCEM" uczestnicy szukali marchewek w trawie. Ostatnim zadaniem, jakim rowerzyści musieli wykonać, było rozwiązanie testu wiedzy o ZMW.

Po przyjeździe na uczestników czekało ognisko. Gdy ostatnia drużyna przekroczyła próg mety, rozpoczęło się podliczanie punktów. Po zakończeniu i podsumowaniu wyników w tabeli ogłoszono zwycięzców.

I miejsce - drużyna Magda, Michał, Ala, Staś

II miejsce - drużyna REMIKI

III miejsce - drużyna SIEDMIU WSPANIAŁYCH

W czasie wydarzenia odbył się również mecz Bubble Football Stowarzyszenie ZMW vs Reszta Świata. W obu spotkaniach ZMW poniosło porażkę (0:1, 0:4). Bramki dla drużyny Reszty Świata strzelali uczestnicy Orientuj się.

Na zakończenie wielki finał rozpoczęło głośne odliczanie do festiwalu kolorów.

Dziękujemy Państwu za udział, a także wszystkim tym, którzy przyczynili się do zorganizowania tak wspaniałego wydarzenia!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji - TUTAJ(fot. Wiktoria Olejniczak, Jagoda Marcinowska)

Do zobaczenia za rok!