Dziś imieniny: Barbary Krystiana Jutro: Saby Kryspina

foto wyswata nck21Dzisiejszą wystawą poplenerową podsumowaliśmy realizację projektu "PomalujMY KULTURĄ naszą gminę". Na wystawie zaprezentowano prace plastyczne mieszkańców naszej gminy, którzy wzięli udział w plenerach malarskich odbywających się na przestrzeni ostatnich miesięcy. Przedstawiona została także kolorowanka z rysunkami autorstwa Pani Doroty Wróbel. W kolorowance znajdują się zabytki oraz ważne miejsce z każdej miejscowości gminy Święciechowa. Wieczór uświetnił koncert w wykonaniu Pani Lidii Gertner-Woźnej oraz Pana Rafała Ratajczaka. Dziękujemy szczególnie Pani Dorocie Wróbel za współpracę, wszystkim zaangażowanym osobom oraz uczestnikom za niesamowitą przygodę! 

ZDJĘCIA - TUTAJ

Projekt "PomalujMY KULTURĄ naszą gminę" dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury EtnoPolska 2021.