Dziś imieniny: Emilii Iwony Jutro: Joanny Zuzanny

Nasze Stowarzyszenie tworzą młodzi i energiczni ludzie! Oto oni:

 

 

 

 

 

 

wspólne

 


ZARZĄD STOWARZYSZENIA

 

  mikolajkosta

 PREZES ZARZĄDU

Mikołaj Kostaniak - w Stowarzyszeniu ZMW od 2011r.; a od 2016r. jest prezesem zarządu Stowarzyszenia ZMW; od grudnia 2018 r. wiceprezes Fundacji z marzeniami; Radny i Wiceprzewodniczący Rady Gminy Święciechowa (kadencja 2018-2023); fundator i członek zarządu Instytutu Rozwoju Liderów; członek Zespołu Stałego ds. Młodzieżowych Rad przy PROM (Polska Rada Organizacji Młodzieżowych), opiekun Młodzieżowej Rady Gminy Święciechowa; z wykształcenia geograf (UAM Poznań); ukończył studia na kierunkach "Administracja - organizacja i zarządzanie" (WSB Wrocław) oraz MBA - Master Business Administration (KUL Lublin); na co dzień pracuje w Ogólnopolskiej Feredacji Organizacji Pozarządowych, gdzie koordynuje ogólnopolski projekt "Fundusze dla Klimatu - Sieć Doradców NGO". We wcześniejszych latach: Koordynator Regionalny Szlachetnej Paczki Wielkopolskie (2017-2018); Lider Rejonu Leszno Szlachetnej Paczki (2016-2017); Przewodniczący Młodzieżowej Rady Gminy Święciechowa (2014-2016); Lubi działać na wielu płaszczyznach, lecz najbardziej w pracy z młodzieżą. Z zamiłowania podróżnik.

 

  MichasiaL

SKARBNIK
Michalina Leciejewska - swoją przygodę z ZMW rozpoczęła w 2011r. i z wielką satysfakcją działa do dnia dzisiejszego pełniąc funkcję Skarbnika (od grudnia 2017r.), magister zarządzania i logistyki, mentorka i animatorka wielu projektów, jest osobą otwartą na nowe pomysły, znajomości, dlatego uważa, że wolontariat daje jej dużo energii i zapału do pracy; uwielbia tańczyć i biegać

  paulinastachowska

SEKRETARZ
Paulina Stachowska - w Stowarzyszeniu ZMW od 2017r.; a od grudnia 2017r. jest Sekretarzem Stowarzyszenia ZMW; s tudentka III roku filologii angielskiej w PWSZ w Lesznie; interesuje się językami, literaturą oraz nowymi technologiami w nauczaniu; w wolnych chwilach lubi czytać książki oraz oglądać "Przyjaciół".

 
KOMISJA REWIZYJNA
 
  anna urbańska foto strona1PRZEWODNICZĄCA KOMISJI REWIZYJNEJ
PEŁNOMOCNIK WALNEGO ZEBRANIA
Anna Urbańska
 - w ZMW angażuje się niemal od początków istnienia, jednak formalnie dołączyła do niego w 2010 r.; wieloletnia Wiceprezes Stowarzyszenia, od 2017r. członek Komisji Rewizyjnej; obecnie mieszkanka Długich Starych; z wykształcenia socjolog, z zamiłowania społecznik; szczęśliwa mama Michalinki, Mikołaja i Kasi oraz szczęśliwa żona; prowadzi własną działalność oraz gospodarstwo wspólnie z mężem; lubi podróżować, sprawiać frajdę dzieciakom, nie tylko swoim; uwielbia muzykę i taniec.
  bianka frąckowiak foto 1Bianka Frąckowiak - jestem wolontariuszką w ZMW od maja 2016 roku. Uczę się w Zespole Szkół Ekonomicznych w Lesznie, na profilu technik ekonomista. Byłam również Radną II kadencji Młodzieżowej Rady Gminy. Interesuję się żużlem, muzyką,historią oraz aktorstwem. W wolnej chwili lubię czytać książkę, bądź spotykać się ze znajomymi. Uwielbiam również podróżować.
  WeronikaMWeronika Matuszewska -  z ZMW związana była w latach 2012-2017, a następnie od 2019 do dnia dzisiejszego. Członek Komisji Rewizyjnej. Ukończyła studia na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku Ekonomia – finanse i rachunkowość. Obecnie studentka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Zarządzanie Projektami Społecznymi. Fanka piłki nożnej i żużla. Uwielbia tańczyć i jeździć na nartach. W wolnych chwilach lubi czytać, słuchać muzyki, oglądać filmy, jeździć autem bez celu lub spędzać czas ze znajomymi. Wolontariat jest dla niej możliwością rozwoju, szansą na sprawdzenie siebie, a także przygodą życia.

 


WOLONTARIUSZE i CZŁONKOWIE 

 

    Beata Tycner foto stronaBeata Tycner - swoją przygodę z ZMW rozpoczęła w 2005 r., w latach 2013-2015 pełniła fuckcję Prezesa Zarządu Stowarzyszenia; obecnie członek i przewodnicząca Komisji Rewizyjnej; Jak sama przyznaje - to doświadczenie dało jej mnóstwo satysfakcji i radości; mama Hani i Grzesia oraz szczęśliwa żona; uwielbiam płyty winylowe i jazdę na rolkach; na co dzień pracuje w branży reklamowej jako grafik komputerowy.    
    Remigiusz LeciejewskiRemigiusz Leciejewski - z organizacją związany od początków jej istnienia; współzałożciel klubu ZMW w 1996r., a następnie Stowarzyszenia ZMW; wieloletni Prezes i Wiceprezes Stowarzyszenia; Radny Powiatowy Powiatu Leszczyńskiego; szczęśliwy ojciec Madzi oraz szczęśliwy mąż.    
    JoannaSJoanna Skorupińska – wolontariuszką w „ZMW” jest od czerwca 2016r. Studentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza. Interesuje się geografią turystyczną oraz sportem. W wolnym czasie jeździ na rolkach czy rowerze. Czyta książki oraz rozwiązuje sudoku. Wolontariat daje jej dużo energii do działania, a robienie czegoś dla innych przynosi satysfakcję.

   
    majabresinskaMaja Bresińska - wolontariuszka w ZMW od kwietnia 2017 roku; uczennica klasy o profilu technik usług fryzjerskich w technikum numer 4 w Lesznie Interesuje się żużlem i tańcem Uwielbiam zajmować się dziećmi, a każdą wolną chwilę spędzać ze znajomymi. Lubię pomagać i cieszyć  się ze szczęścia innych i właśnie ZMW daje mi do tego duże możliwości.    
    arekwojcik12Arkadiusz Wójcik - wolontariusz w Stowarzyszeniu ZMW od wakacji 2017 roku. Chodzę do ósmej klasy w szkole podstawowej w lasocicach, interesuję się motoryzacją a konkretnie motocyklami. W wolnym czasie lubię grać na komputerze. Lubię poznawać ludzi i nawiązywać nowe kontakty.    
     kubawojcik12Jakub Wójcik - wolontariusz "ZMW" od 2016 roku; uczeń Zespołu Szkół Elektroniczno - Telekomunikacyjnych w Lesznie; w wolnych chwilach zajmuje się informatyką i układaniem kostki rubika.    
     
WiktoriaO

Wiktoria Olejniczak w Stowarzyszeniu "ZMW" działa od maja 2017 roku; studentka II roku politologii na Uniwersytecie Warszawskim; Przewodnicząca Młodzieżowej Rady Gminy Święciechowa (2020-2022); pasjonatka samorządu terytorialnego i historii politycznej Polski. Dusza artystyczna -  interesuje się fotografią, filmem, muzyką, tańcem i sztuką.

   
    anitakazmierska Anita Kaźmierska – swoją przygodę z ZMW rozpoczęła w 2013r. i z wielką satysfakcją działa do dnia dzisiejszego. Ten czas pozwolił jej na poznanie nowych osób, zdobycie przydatnych umiejętności oraz pomocy innym. Obecnie jest księgową w Biurze Rachunkowym. Pasją Anity jest Jumping Frog.
   
    kubataranJakub Taranowicz - do Stowarzyszenia ZMW należy od początku roku 2019. Na co dzień pracuje jako operator. W wolnym czasie lubi spotykać się z przyjaciółmi, grać w szachy i oglądać seriale.  Zainteresowania Kuby to komputery, piłka nożna oraz siłownia.    
    WiktoriaSZWiktoria Szłapczyńska - do "ZMW" dołączyła w 2022 roku. Tegoroczna maturzystka.  Od wielu lat jej pasją jest taniec, należy do Zespołu Pieśni i Tańca Marynia. Jest także Młodzieżową Radną Gminy Święciechowa. Największą radością Wiktorii jest angażowanie się społecznie, widok ludzi cieszących się na działania oraz uśmiech dzieci, bawiących się razem z wolontariuszami.  Wolontariat to możliwość zmiany czegoś na lepsze, pomocy człowiekowi w potrzebie, ale też możliwość integracji z wspaniałymi ludźmi. Wiktoria uważa, że działając w grupie, możemy zrobić wiele, trzeba tylko chcieć.    
    Emilkakostaniak

Emilka Kostaniak- wolontariuszką w Stowarzyszeniu ZMW jest od maja 2016 roku; od X 2016 r. Radna w Młodzieżowej Radzie Gminy Święciechowa; uczennica Gimnazjum w Lasocicach; lubi spotykać się ze znajomymi, a jej oczkiem w głowie jest praca z dziećmi.

   
    ZuziaLZuzanna Leciejewska –  wolontariuszką w „ZMW" jest od maja 2017 roku; maturzystka III Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Lesznie; w wolnych chwilach lubi aktywnie spędzać czas, realizować nowe projekty i zwiedzać nowe miejsca, ponadto interesuje się żużlem oraz tańcem; 2011-2023 r.  tancerka w Zespole Pieśni i Tańca Marynia w Święciechowie.
   
    OLAM

Ola Musielak - W "ZMW" działa od 2019 roku. Uczęszcza do I Liceum Ogólnokształcącego w Leszno, gdzie sprawuje funkcję zastępcy przewodniczącego. Oprócz tego jest przewodniczącą Młodzieżowej Rady Gminy Święciechowa. Aktywnie bierze udział w lokalnych działaniach społecznych i chętnie pomaga w ich organizacji. 

   
   

 JagodaM

Jagoda Macieszonek - wolontariuszem w "ZMW" jest od 2019 roku, ma 18 lat. Dzięki ZMW poznała masę wspaniałych osób z którymi zawsze miło spędza czas. Pomaganie innym sprawia jej przyjemność, dlatego w Stowarzyszeniu czuje się jak ryba w wodzie. Najbardziej w "ZMW" lubi atmosferę, która panuje nie tylko na inicjatywach ale także na spotkaniach. Dzięki wolontariatowi nie boi się podążać za pasjami oraz dbać o naszą lokalną społeczność. Interesuje się sztuką, kocha rysować dlatego wybiera się w tym roku, na studia na ASP. W wolnym czasie czyta książki, podróżuje a także zgłębia tajniki historii

   
   

JuliaJ

Julia Józefiak wolontariuszka w ZMW od 2021 roku. Uczennica III Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Lesznie. W wolnych chwilach lubi malować i słuchać muzyki. 

   
     

JuliaSt

Julia Stachowskaze Stowarzyszeniem ZMW związana jest od czerwca 2021 roku. Chodzi do 1 klasy w 1 Liceum Ogólnokształcącym im. Rodu Leszczyńskich w Lesznie o profilu matematyczno- językowym. W wolnym czasie lubi czytać książki i słuchać muzyki. Od 10 lat tańczy w Zespole Pieśni I Tańca Marynia. Do brania udziału w różnych inicjatywach motywuje ją uśmiech osób, dla których organizuje daną inicjatywę. Dzięki wolontariatowi poznała wielu wspaniałych osób i przeżyła cudowne chwile, które zapamięta do końca życia

   
   

Sara Zamelska

 

Sara Zamelska - wolontariuszka w Stowarzyszeniu ZMW od lutego 2020 r; chodzi do I Liceum Ogólnokształcącego im. Rodu Leszczyńskich w Lesznie; interesuje się jazdą konną. Lubi poznawać nowe osoby i spędzać czas ze znajomymi.

   
   

JuliaSZ

 

Julia Szłapczyńska - jako wolontariuszka Stowarzyszenia działa od października 2023 roku. Ma 14 lat i jest uczennicą  Szkoły Podstawowej w Święciechowie. W wolnym czasie lubi czytać książki i tańczyć. Od dwóch lat należy do ZPiT Marynia. Wolontariat daje jej radość, a współpraca z innymi daje chęć do dalszego działania.

   
   

PiotrSkorupinski

Piotr Skorupiński - wolotariuszem jest od 2021 roku, chodzi do Szkoły Podstawowej w Lasocicach. Gra w piłkę i lubię chodzić po górach.

   
     

MilenaFrackowiak

 

Milena Frąckowiakdo Stowarzyszenia ZMW dołączyła w 2021 roku będąc w 6 klasie, aktualnie uczęszcza do liceum o kierunku kosmetologicznym w TEB Edukacja. W wolnym czasie rozwija swoje pasje i spotyka się z znajomymi. Bycie wolontariuszem pozwala Milenie rozwijać nowe umiejętności oraz pomagać innym.

   
     

MonikaR

Monika Rybacka - w "ZMW" działa od 2021 roku. Uczęszcza do Zespołu Szkół  Rolniczo-Budowlanych w Lesznie, gdzie należy do Samorządu Uczniowskiego. Monika chętnie uczestniczy w działaniach na rzecz lokalnej społeczności. W Stowarzyszeniu poznała wielu wspaniałych ludzi, którzy motywują ją do dalszego działania.

   
   

 

PatrycjaB

Patrycja Bachorska- do Stowarzyszenia ZMW należy od 2021 roku i działa do dnia dzisiejszego. Uczęszcza do ZSRB w Lesznie. W wolnym czasie lubi spotykać się ze znajomymi i jeździć rowerem. ZMW to dla niej możliwości rozwoju oraz spotkania wspaniałych ludzi. Interesuje się strażą oraz żużlem..

 

   

 

WeronikaL

Weronika Lechańska  -  wolontariuszka w ZMW od września 2022 roku. Uczennica II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Lesznie. W wolnym czasie lubi słuchać muzyki, spotykać się ze znajomymi i czytać książki. Od 2014 roku jest tancerką w Zespole Pieśni i Tańca Marynia w Święciechowie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NIkodemSZ

Nikodem Szymański  -  do Stowarzyszenia ZMW należy od 2023 roku. Jest uczniem ZSP w Kościanie na kierunku technik ekonomista. W wolnym czasie uwielbia zwiedzać opuszczone miejsca oraz udzielać się społecznie. Jest pasjonatem wielu sportów. Od 2022 roku pełni funkcję przewodniczącego Młodzieżowej Rady Miejskiej w Czempiniu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JakubD

Jakub Dobierzyński  - wolontariuszem jest od listopada 2023 roku. Ma 13 lat i uczęszcza do Szkoły Podstawowej w Lasocicach.Główne zainteresowania Jakuba to motory, quady oraz gra w gry takie jak  Fortnite lub Minecraft. Wolontariat to  bardzo dobra atmosfera i super zabawa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ArturP

Artur Poprawskize Stowarzyszeniem ZMW związany  jest od listopada 2023 roku.  W wolnym czasie lubi słuchać muzyki, spotykać się znajomymi. Interesuje się boksem oraz piłką nożną. Ceni bardzo relacje z innymi, uwielbiam zwierzęta szczególnie psy i koty. Jest uczniem Szkoły Podstawowej w Lasocicach. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WiktoriaM

Wiktoria Mikołajczak - w Stowarzyszeniu ZMW działa od listopada 2023 roku. Lubi rysować, czytać komiksy i mangi, grać w gry komputerowe, słuchać muzyki i oglądać horrory i anime. Interesuje się muzyką i cukiernictwem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZofiaS

Zofia Stachowiak - wolontariuszka Stowarzyszenia ZMW od grudnia 2023 roku roku. Chodzi do VII klasy do Szkoły Podstawowej w Lasocicach. Interesuje się muzyką .