Dziś imieniny: Franciszka Ksawerego Jutro: Barbary Krystiana

mbo2022Tego jeszcze nigdy nie było.. ! Właśnie wystartował Młodzieżowy Budżet Obywatelski Gminy Święciechowa! Do zgłaszania lokalnych inicjatyw zapraszamy młodzież w wieku 11-16 lat. Zmieniaj swoje otoczenie - czekamy za Twoim pomysłem! Szczegóły poniżej.

ZASADY:

KROK 1:  Inicjatywę zgłosić należy do 30 kwietnia 2022 roku za pośrednictwem formularza online - TUTAJ. Każda z inicjatyw zgłoszona musi zostać przez 2 osobowy zespół młodzieży w wieku 11-16 lat zamieszkałych na terenie gminy Święciechowa lub uczęszczających do szkół na terenie gminy Święciechowa.

KROK 2:  Kapituła dokona wyboru 7 inicjatyw, które otrzymają pieniądze na swoją realizację. Każdy z projektów otrzyma 1000 zł na jego realizację.

KROK 3:  Każda z inicjatyw otrzyma wsparcie mentora, który pomoże Ci zrealizować Twój pomysł.

KROK 4:  Inicjatywy muszą zostać zrealizowane do końca września 2022 roku.

 

 

JAKIE INICJATYWY MOŻNA ZGŁOSIĆ?

Dosłownie WSZYSTKO! Ważne abyś zaangażował/a inne osoby do swojego pomysłu! Może to być rajd rowerowy, bieganie, sadzenie drzew, sprzątanie lasu, wspólne ognisko, turniej piłkarski, konkurs plastyczny, malowanie muralu, warsztaty artystyczne, spotkania historyczne, malowanie gier ulicznych..

 

DLACZEGO WARTO?

BO.. dowiesz się jak być dobrym liderem i w jaki sposób angażować innych do wspólnego działania!

BO.. nauczysz się planować i organizować ciekawe inicjatywy!

BO.. zainspirujesz się ciekawymi pomysłami na działania w Twojej miejscowości!

BO.. zaangażujesz swoich kolegów i koleżanki by wspólnie zrealizować Wasz pomysł!

BO.. zdobędziesz 1000 zł na realizację społecznej inicjatywy!

BO.. poznasz pełnych energii ludzi oraz nawiążesz nowe znajomości!

BO.. PRZEŻYJESZ NIESAMOWITĄ PRZYGODĘ!

 

 

Na wszelkie pytania odpowiadamy pod numerem telefonu 516 246 364 lub pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

 

Projekt Młodzieżowy Budżet Obywatelski Gminy Święciechowa realizowany jest przez Stowarzyszenie "ZMW". Projekt współfinansowany przez Gminę Święciechowa.