Dziś imieniny: Janiny Jana Jutro: Lucjana Antoniego

IMG 5999

W niedzielę tj. 19.06.2022 r. odbyła się inicjatywa Ale czad! oraz gra terenowa PoznajMy siebie! Mimo upału uczestnicy bawili się świetnie.

Podczas imprezy można było przypomnieć sobie zapomniane gry podwórkowe takie jak: klasy, skakanie przez gumę czy gra w dwa ognie. Nie zabrakło również wspólnych tańcy. Dzięki uprzejmości Ochotniczej Straży Pożarnej z Przybyszewa ochotnicy mogli spróbować swoich sił w konkurencji z hydronetkami. W między czasie odbyła się gra terenowa dla organizacji z Lasocic i Przybyszewa. Do udziału wzięło 9 drużyn, które mimo sprzyjającej pogody wykonali wszystkie zadania. Na sam koniec odbyło się ognisko z kiełbaskami oraz zimny prysznic przygotowany przez strażaków. Grę terenową wygrało: Sołectwo Przybyszewo! Drugie Miejsce zajęło OSP Lasocice, a na trzecim miejscu podium stanęły Panie z KGW z Przybyszewa! Wszystkim serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy za pomoc i wspólną zabawę. 

Inicjatywy zrealizowane zostały w ramach projektów: Sztuka Aktywności ( Fundacja Sztuka) oraz Eksplozja Młodzieżowych inicjatyw (Stowarzyszenie ZMW).

Projekty realizowane z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Fotorelacja: link! (foto: Michalina Leciejewska)