Dziś imieniny: Emilii Iwony Jutro: Joanny Zuzanny

plakat mwp 202223fbWystartował nabór do AKADEMII MŁODZIEŻOWYCH LIDERÓW w ramach projektu Młodzieżowe Wulkany Partycypacji! Poszukujemy młodzieży w wieku 16-24 lata z województwa wielkopolskiego. Udział w projekcie jest BEZPŁATNY! Więcej informacji poniżej.

Co oferujemy?
- 3 weekendowe zjazdy szkoleniowe w Poznaniu (zapewniamy nocleg, wyżywienie oraz doświadczonych trenerów)
- 5 webinariów edukacyjnych
- 2000 zł na realizację społecznej inicjatywy

Dzięki nam zdobędziesz wiedzę i umiejętności m.in z zakresu funkcjonowania NGO, fundraisingu, komunikacji, wystąpień publicznych i debat, kreowania wizerunku, zarządzania projektami społecznymi.

Dlaczego warto zgłosić się do udziału w projekcie?
- dowiesz się jak być skutecznym liderem i w jaki sposób angażować innych do wspólnego działania
- poznasz w jaki sposób działają i co robią młodzieżowe organizacje
- zainspirujesz się ciekawymi pomysłami na działania w Twojej lokalnej społeczności
- nauczysz się planować i organizować ciekawe inicjatywy oraz w jaki sposób tworzy się projekty
- zaangażujesz swoich kolegów i koleżanki by wspólnie przygotować inicjatywę
- zdobędziesz 2000 zł na realizację społecznej inicjatywy
- poznasz pełnych energii ludzi oraz nawiążesz nowe znajomości

W jaki sposób należy się zgłosić?
Zapraszamy do zgłaszania się dwuosobowych zespołów - reprezentantów organizacji młodzieżowych, szkolnych kół wolontariatu, młodzieżowych rad, uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów, grup nieformalnych oraz każdą młodą chętną do działania osobę.
Wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (TUTAJ) oraz nagraj i prześlij maksymalnie 60 sekundowy filmik z autoprezentacją kandydata (przedstawienie siebie, swoich zainteresowań oraz motywacji do udziału w projekcie).

Na Wasze zgłoszenia czekamy tylko do 14 października 2022 r.! Przekonaj Kapitułę Konkursu, że to właśnie Ty powinieneś/powinnaś wziąć udział w Akademii Młodzieżowych Liderów! Do udziału w projekcie zakwalifikowanych zostanie tylko 20 zespołów dwuosobowych z województwa wielkopolskiego. Każdy zakwalifikowanych do projektu uczestników otrzyma indywidulaną pomoc i wsparcie doświadczonych specjalistów.

Więcej informacji oraz na wszelkie pytania odpowiadamy pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub numerem telefonu 516 246 364.

REGULAMIN WRAZ Z TERMINARZEM ZJAZDÓW - TUTAJ

 

Patronat nad projektem objęła Rada Dialogu z Młodym Pokoleniem. Projekt Młodzieżowe Wulkany Partycypacji sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021 - 2030.