Dziś imieniny: Janiny Jana Jutro: Lucjana Antoniego

EMI grafiki szkolenie mrStowarzyszenie ZMW zaprasza serdecznie przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, nauczycieli i pracowników oświaty, osoby współpracujące z młodzieżą z województwa wielkopolskiego do udziału w szkoleniach poświęconych powoływaniu i funkcjonowaniu młodzieżowych rad gminy oraz zaangażowaniu młodzieży w życie lokalnego samorządu. Szczgóły poniżej.

7.12.2022 r. (środa) godz. 10.00 - 12.00
Część I - Młodzieżowa Rada Gminy jako narzędzie włączenia młodzieży w życie samorządu
Część II - Partycypacja społeczna młodzieży w działaniach lokalnej społeczności

13.12.2022 r. (wtorek) godz. 10.00 - 12.00
Część I - Aspekty formalne powołania i funkcjonowania Młodzieżowej Rady Gminy
Część II - Młodzieżowy Budżet Partycypacyjny - jak wspierać finansowanie młodzieżowych inicjatyw

Szkolenia odbywają się ONLINE na platformie ZOOM. Link do szkolenia zostanie wysłany dzień przed planowanym szkoleniem. Udział w szkoleniach jest BEZPŁATNY. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Aby zapisać się na szkolenie należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - TUTAJ.

Dodatkowych informacji związanych z organizacją szkolenia udzielamy pod pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkolenia odbywają cię w ramach projektu Eksplozja Młodzieżowych Inicjatyw, który jest realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.