Dziś imieniny: Eryka Feliksa Jutro: Piotra Iwa

rops poznan logo"Młodzi - Seniorom, Seniorzy - Młodym. Bezpieczny Senior w Gminie Święciechowa" to nasz nowy projekt, na który otrzymaliśmy dofinansowanie w wysokości 15 tys. zł z Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Poznaniu oraz Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Od czerwca rozpoczynamy realizację kolejnych działań skierowanych na rzecz integracji międzypokoleniowej w gminie Święciechowa! Bedą ciekawe zajęcia oraz pudełka życia dla seniorów. Cieszymy się niezmiernie!

spis grafika nr 2Na prośbę Urzędu Gminy w Święciechowie przekazujemy poniższą informację:
Od 1 kwietnia rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021!

Spisz się:
- internetowo na stronie - TUTAJ
- telefonicznie, dzwoniąc na infolinię spisową : 22 279 99 99
- nie masz dostępu do internetu lub komputera, nie przejmuj się w Urzędzie Gminy w Święciechowie przy ul. Ułańskiej 4 udostępnimy Ci komputer, abyś mógł spełnić swój obowiązek !

Z uwagi na epidemię wywiady bezpośrednie nie będą realizowane do odwołania.

Potrzebujesz więcej informacji ?

Wejdź na https://spis.gov.pl/ lub zadzwoń na infolinie spisową pod numerem: 22 279 99 99

Pamiętaj, że udział w spisie to Twój obowiązek wynikający z ustawy o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r.

dzień strażaka

Drodzy strażacy! Niech moc świętego Floriana będzie z Wami każdego dnia, a ogień z Waszą pomocą niech szybko wygasa! Oby Wasza służba była zawsze bezpieczna!

podsumowanie rowerowkaWoooowww! Spieszymy do Was z samego rana z podsumowaniem Charytatywnej Rowerowej Majówki ze Stowarzyszeniem ZMW! Pogoda co prawda na rower najlepsza nie była.. ale nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili przez ostatnie trzy dni i pomogli! Dziękujemy także Samorządowemu Ośrodkowi Kultury w Święciechowi, Kole Gospodyń Wiejskich z Przybyszewa, zaangażowanym mieszkańcom Długich Starych w przygotowanie placków. Uzbierane pieniądze z puszki (1300 zł) oczywiście wpłacamy na zrzutkę! Choć widzimy, że wielu z Was wybrało także opcję wpłaty na zrzutkę a nie do puszki przy wiatraku. Kolejny raz pokazaliśmy wspólnie, że RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! Dziękujemy!

nabór zmwWiemy, że wielu z Was na ten moment czeka! Jeszcze chwila.. jeszcze momencik.. i rozpoczniemy nabór wolontariuszy i wolontariuszek do Stowarzyszenia ZMW! Obserwujcie nas na Facebooku, Instagramie oraz na naszej stronie internetowej! Więcej informacji wkrótce.. 

3425

Drodzy Maturzyści! Nigdy nie zbaczajcie z wybranej drogi oraz miejcie dużo wiary w swoje możliwości!Życzymy Wam powodzenia oraz połamania piór na egzaminie maturalnym, a w szczególności wolontariuszkom naszego stowarzyszenia: Joannie i Biance!

175873189 285420993182275 3978652232074712204 n

Do naszego serca wrzucanych jest coraz więcej plastikowych nakrętek - dziękujemy! Przez ostatnie pół roku nakrętki zbieraliśmy dla Mai Wolnik - dziękujemy za każdy kilogram nakrętek. Tak jak obiecaliśmy, chcemy dzisiaj poinformować Was dla kogo zbieramy nakrętki od początku maja - mamy nadzieję, że to nas wszystkich jeszcze bardziej zmobilizuje! Tak więc dochód ze sprzedaży i przekazania nakrętek ze zbiórki będzie przeznaczony na rehabilitację Bartka Jankowiaka z Lasocic. Za każde wsparcie DZIĘKUJEMY i zachęcamy do zapełniania serca nakrętkami! Poznajcie Bartka Jankowiaka z Lasocic.

majowka rower 2021 jpgStowarzyszenie ZMW we współpracy z Samorządowym Ośrodkiem Kultury w Święciechowie zaprasza do udziału w Charytatywnej Rowerowej Majówce w dniach 1-3 maja 2021!

Wpłaty zebrane podczas wydarzenia zostaną przeznaczone na odbudowę dachu i pomoc dla pogorzelców z Lasocic.

12

Witamy w kwietniu! Już dziś zapraszamy Was na kolejny wywiad z cyklu ,,Rozmowa miesiąca z...". W tym miesiącu udało nam się porozmawiać z młodą i utalentowaną cheerleaderką Dominiką Kurpisz. Życzymy miłej lektury!

tabliceodsloniecieW sobotę 24 kwietnia 2021 r. miała miejsce uroczystość odsłonięcia tablic w miejscu dawnych cmentarzy w Trzebinach oraz w Lasocicach. Wydarzenie było zwieńczeniem projektu „Połączeni historią” realizowanego przez Stowarzyszenie ZMW, przy współpracy Stowarzyszenia Nasze Trzebiny.

Fotorelacja - TUTAJ

pożar lasocice fotoI ty możesz pomóc pogorzelcom z Lasocic! Właśnie uruchomiona została zbiórka pieniędzy - TUTAJ. Więcej informacji znajduje się poniżej.

GRUPA na Facebooku z LICYTACJAMI - TUTAJ

Podkategorie