Dziś imieniny: Filipa Pauliny Jutro: Augustyna Juliana

dzien mamyKochane mamy! W dniu Waszego święta życzymy Wam wszelkich dobroci, realizacji planów oraz spełniania wszystkich marzeń!

0x0Drodzy Ósmoklasiści! Już jutro rozpoczniecie egzaminy, które sprawdzą Waszą wiedzę zdobytą w czasie nauki w szkole podstawowej! Życzymy Wam dużo szczęścia, połamania piór oraz dostania się do wymarzonych szkół. Trzymamy mocno kciuki za wszystkich ósmoklasistów ale przede wszystkim za naszych wolontariuszy: Patrycję, Aleksandrę, Konstancję, Monikę, Marcela, Łukasza oraz Macieja!

15Czy to już koniec naszych wspaniałych wolontariuszy? Otóż nie! Nadrabiamy zaległości i zapraszamy Was na poznanie kolejnego naszego wolontariusza - Joannę Skorupińską!

wyniki mbo 20221Mamy zaszczyt przedstawić wyniki Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego Gminy Święciechowa w 2022 roku! Spośród zgłoszonych inicjatyw zostało wybranych 7, które zostaną dofinansowane każda na kwotę 1000 zł! Poniżej można zapoznać się z dofinansowanymi pomysłami! Serdecznie gratulujemy!

matura 2022 800x445

Maturzyści! To już jutro! Życzymy Wam, a w szczególności naszej wolontariuszce Wiktorii łatwych zadań, połamania piór, optymizmu i dużo wiary we własne siły! Dacie radę! 

kacpereksiepomagaDo naszego serca wrzucanych jest coraz więcej plastikowych nakrętek - dziękujemy! Przez ostatni czas zbieraliśmy nakrętki dla Mai, następnie dla Bartka - dziękujemy za każdy kilogram nakrętek. Od początku maja bieżącego roku (2022) nakrętki zbieramy dla kolejnego młodszego mieszkańca naszych wsi - mamy nadzieję, że to nas wszystkich jeszcze bardziej zmobilizuje! Dochód ze sprzedaży i przekazania nakrętek ze zbiórki będzie przeznaczony na leczenie Kacperka Dworniaka z LasocicZa każde wsparcie już teraz DZIĘKUJEMY i zachęcamy do zapełniania serca nakrętkami! Poznajcie Kacperka z Lasocic.

10A do popołudniowej kawki zapraszamy na poznanie kolejnego naszego wolontariusza - Wiktorii Olejniczak!

12A do popołudniowej kawki zapraszamy na poznanie kolejnego naszego wolontariusza - Jakuba Wójcika!

16Po dłuższej przerwie zapraszamy na poznanie kolejnego naszego wolontariusza! Kilka słów od Sary Zamelskiej!

14Zapraszamy na poznanie kolejnej naszej wolontariuszki - Julię Stachowską!

zslas6Czy wolontariat jest potrzebny? Nad tym zagadnieniem zastanawiali się uczniowie klasy 8 Szkoła Podstawowa w Lasocicach! W miniony piątek przed pozostałymi klasami przedstawili efekty projektu edukacyjnego, wśród których znalazły się prezentacje nt. działalności organizacji pozarządowych, wywiad, podsumowanie wyników szkolnej ankiet dot. wolontariatu oraz plakaty. 

W podsumowaniu uczestniczył także Mikołaj Kostaniak ze Stowarzyszenia ZMW, który opowiedział Młodzieżowym Budżecie Obywatelskim Gminy Święciechowa i zachęcił uczniów do działalności na rzecz innych osób. Dziękujemy za ciekawe spotkanie i gratulujemy zrealizowanego projektu!

Podkategorie