Dziś imieniny: Emilii Iwony Jutro: Joanny Zuzanny

17Czas abyście poznali kolejną naszą wolontariuszkę - Konstancję Dąbkowską!

Pielgrzymka Rowerowa 20202122 2To już 12. Rowerowa Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Górce Duchownej. Zachęcamy do licznego udziału w dniu 23 sierpnia. Grupy startują w Długiem Starem, Lasocicach i Święciechowie! Szczegóły na plakacie.

Akademia Kreatywnych Młodych Obywateli 1Jakie macie plany na wakacje..? Mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia! Zapraszamy Was na WAKACYJNE PODCHODY - podróż dookoła świata! Przeniesiemy się do innych państw, gdzie poznacie inne zwyczaje i kulurę! Pamiętajcie, aby wcześniej się zapisać! Szczegóły na plakacie.

Gminny Konkurs NCK 2022Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie. Szczegółowe informacje wraz z regulaminem oraz kartą zgłoszeniową znajdują się poniżej!

plakat mwp 202223fbWystartował nabór do AKADEMII MŁODZIEŻOWYCH LIDERÓW w ramach projektu Młodzieżowe Wulkany Partycypacji! Poszukujemy młodzieży w wieku 16-24 lata z województwa wielkopolskiego. Udział w projekcie jest BEZPŁATNY! Więcej informacji poniżej.

21Czas abyście poznali kolejną naszą wolontariuszkę - Milenę Frąckowiak!

osoby zmwZapraszamy do poznania kolejnej naszej wolontariuszki - Julii Józefiak!

IMG 602625 czerwca w Trzebinach odbyła się inicjatywa Magdy Mikus i Emilki Chrastek w ramach Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego Gminy Święciechowa.

Screenshot 1Kochani tatusiowie! W dniu Waszego święta składamy Wam najserdeczniejsze życzenia! Zamiarów i marzeń spełnienia oraz sukcesu w działaniu i w pracy. Jak dobrze, że Was mamy!

22To jeszcze nie koniec naszej cudownej ekipy wolontariuszy! Poznajcie Maję Bresińską! 

IMG 5999

W niedzielę tj. 19.06.2022 r. odbyła się inicjatywa Ale czad! oraz gra terenowa PoznajMy siebie! Mimo upału uczestnicy bawili się świetnie.

Podkategorie