Dziś imieniny: Bartosza Feliksa Jutro: Kai Lukasza

plakat szycie nck 20222Stowarzyszenie ZMW serdecznie zaprasza mieszkańców gminy Święciechowa do udziału w kolejnej kulturalnej inicjatywie!

WARSZTATY SZYCIA (PRZYBYSZEWO)
Terminy: 21, 28 czerwiec, 5, 12, 19 lipiec (Uczestnicy we własnym zakresie zapewniają kompletną maszynę do szycia na cykl warsztatów)
WARSZTATY DZIEWIARSKIE (TRZEBINY)
Terminy: 7, 14, 21, 28 lipiec, 4 sierpień

285708573 4977219385722321 3786361976405546680 n

Kochane dzieci! W dniu Waszego święta życzymy Wam aby Wasza buzia była zawsze uśmiechnięta!
Poniżej są zdjęcia naszych wolontariuszy z dzieciństwa. Kogo rozpoznajecie?

dzien mamyKochane mamy! W dniu Waszego święta życzymy Wam wszelkich dobroci, realizacji planów oraz spełniania wszystkich marzeń!

0x0Drodzy Ósmoklasiści! Już jutro rozpoczniecie egzaminy, które sprawdzą Waszą wiedzę zdobytą w czasie nauki w szkole podstawowej! Życzymy Wam dużo szczęścia, połamania piór oraz dostania się do wymarzonych szkół. Trzymamy mocno kciuki za wszystkich ósmoklasistów ale przede wszystkim za naszych wolontariuszy: Patrycję, Aleksandrę, Konstancję, Monikę, Marcela, Łukasza oraz Macieja!

15Czy to już koniec naszych wspaniałych wolontariuszy? Otóż nie! Nadrabiamy zaległości i zapraszamy Was na poznanie kolejnego naszego wolontariusza - Joannę Skorupińską!

wyniki mbo 20221Mamy zaszczyt przedstawić wyniki Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego Gminy Święciechowa w 2022 roku! Spośród zgłoszonych inicjatyw zostało wybranych 7, które zostaną dofinansowane każda na kwotę 1000 zł! Poniżej można zapoznać się z dofinansowanymi pomysłami! Serdecznie gratulujemy!

matura 2022 800x445

Maturzyści! To już jutro! Życzymy Wam, a w szczególności naszej wolontariuszce Wiktorii łatwych zadań, połamania piór, optymizmu i dużo wiary we własne siły! Dacie radę! 

kacpereksiepomagaDo naszego serca wrzucanych jest coraz więcej plastikowych nakrętek - dziękujemy! Przez ostatni czas zbieraliśmy nakrętki dla Mai, następnie dla Bartka - dziękujemy za każdy kilogram nakrętek. Od początku maja bieżącego roku (2022) nakrętki zbieramy dla kolejnego młodszego mieszkańca naszych wsi - mamy nadzieję, że to nas wszystkich jeszcze bardziej zmobilizuje! Dochód ze sprzedaży i przekazania nakrętek ze zbiórki będzie przeznaczony na leczenie Kacperka Dworniaka z LasocicZa każde wsparcie już teraz DZIĘKUJEMY i zachęcamy do zapełniania serca nakrętkami! Poznajcie Kacperka z Lasocic.

10A do popołudniowej kawki zapraszamy na poznanie kolejnego naszego wolontariusza - Wiktorii Olejniczak!

12A do popołudniowej kawki zapraszamy na poznanie kolejnego naszego wolontariusza - Jakuba Wójcika!

16Po dłuższej przerwie zapraszamy na poznanie kolejnego naszego wolontariusza! Kilka słów od Sary Zamelskiej!

Podkategorie