Dziś imieniny: Emilii Iwony Jutro: Joanny Zuzanny

ukraina22W odpowiedzi na liczne zapytania dotyczące wsparcia dla uchodźców i przekazania środków finansowych. Uruchamiamy oficjalną zrzutkę dedykowaną rodzinom i osobom, które schronienie znajdują i znajdą na terenie gminy Święciechowa.

Wpłat finansowych można dokonywać poprzez:

- Wpłata na konto organizacji:
Stowarzyszenie ZMW, ul. Leśna 2, 64-100 Przybyszewo
Numer konta: 57 2030 0045 1110 0000 0352 3380
Tytuł przelewu: darowizna - wsparcie Ukraina

Szczegóły na temat prowadzonej zbiórki finansowej w linku dotyczącym zbiórki oraz poniżej.

ukraina plakatMieszkańcy Przybyszewa, Lasocic, Ogrodów oraz gminy Święciechowa! 

UWAGA - ZBIÓRKA ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA!!!

Za naszą wschodnią granica trwa wojna. W najbliższych dniach oraz tygodniach spodziewać się możemy dużego napływu uchodźców - starszych osób, kobiet oraz dzieci z Ukrainy - to już się dzieje. W chwili obecnej osoby te przybywają do swoich rodzin oraz innych miejsc schronienia także na terenie naszej gminy. Każdy z nas może w realny sposób pomóc!

Co zbieramy❓
➡️ RĘCZNIKI
➡️ POŚCIEL, ŚPIWORY
➡️ KOCE
➡️ ARTYKUŁY HIGIENICZNE
➡️ ŚRODKI CZYSTOŚCI
➡️ ARTYKUŁY SPOŻYWCZE (o długim terminie przydatności)

Dokąd można przynosić produkty❓
📍Kuźnia marzeń - salka przy kościele w Lasocicach (Kościelna 44)

Zebrane produkty przekazywane będą na bieżąco i bezpośrednio do miejsc i rodzin, które przyjmują uchodźców z Ukrainy w naszej społeczności.

6Czas na przedstawienie kolejnego naszego wolontariusza! Dzisiaj parę słów od naszej wolontariuszki Bianki Frąckowiak!

11Zapraszamy na poznanie kolejnego naszego wolontariusza - Arkadiusza Wójcika!

7Witajcie! Po krótkiej przerwie zapraszamy na poznanie kolejnego naszego wolontariusza - Monikę Rybacką!

wosp suma2022Bardzo dziękujemy za pomoc wszystkim osobom oraz organizacjom zaangażowanym w działania Sztabu #6447 w Lasocicach! Mimo tego, że pogoda pokrzyżowała nam wiele planów i część zaplanowanych wydarzeń musiała zostać odwołana to i tak bardzo dziękujemy! Po raz pierwszy w historii naszej organizacji to właśnie Stowarzyszenie ZMW pełniło funkcję lokalnego sztabu.

Łącznie zebraliśmy 8334,09 zł !!!

UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT!

- Ze względu na złe warunki atmosferyczne oraz w trosce o bezpieczeństwo uczestników ODWOŁUJEM zaplanowane na dzisiaj wydarzenia w Przybyszewie (Marsz Nordic Walkig, ognisko, zajęcia z pierwszej pomocy oraz pokaz Fire-Show).
- W godz. 15-17 w klubie ZMW przy placu zabaw w Przybyszewie będą obecni nasi wolontariusze, którzy kwestować będą do puszek. Jeśli chciałbyś wesprzeć #WOŚP2022 wpadnij do nas na ciepłą kawę/herbatę!

2A dziś chcemy Wam przedstawić kolejnego wolontariusza - Aleksandrę Musielak!

8Czas abyście poznali kolejnego wolontariusza naszego stowarzyszenia - Weronika Matuszewska!

logo wosp 2022laspJubileuszowy 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 30 stycznia 2022 roku i będzie poświęcony okulistyce dziecięcej. W tym roku po raz pierwszy powstał sztab przy Stowarzyszeniu ZMW. Jakie wydarzenia towarzyszące dla Was przygotowaliśmy..? Zapoznajcie się koniecznie z ofertą zamieszczoną poniżej. Serdecznie zapraszamy!

 

osoby zmwTo już dziś! Zaczynamy! Zapraszamy Was na nową dawkę artykułów! Chcielibyśmy abyście poznali nas bliżej! Nas, czyli osoby tworzące Stowarzyszenie ZMW. Co kilka dni będziemy publikować sylwetkę kolejnej osoby - wolontariuszy, członków stowarzyszenia oraz zarządu! Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Wam pierwszego wolonatriusza naszego stowarzyszenia - Łukasza Zalisza! Zapraszamy do artykułu!

Podkategorie