Dziś imieniny: Blazeja Saturnina Jutro: Maury

sze Stowarzyszenie tworzą młodzi i energiczni ludzie! Oto oni:

foto wolontariusze


ZARZĄD STOWARZYSZENIA

 

  mikolajkosta

PREZES ZARZĄDU
Mikołaj Kostaniak - w Stowarzyszeniu ZMW od 2011r.; a od 2016r. jest prezesem zarządu Stowarzyszenia ZMW; od grudnia 2018 r. wiceprezes Fundacji z marzeniami; Radny i Wiceprzewodniczący Rady Gminy Święciechowa (kadencja 2018-2023); fundator i członek zarządu Instytutu Rozwoju Liderów; członek Zespołu Stałego ds. Młodzieżowych Rad przy PROM (Polska Rada Organizacji Młodzieżowych), opiekun Młodzieżowej Rady Gminy Święciechowa; z wykształcenia geograf (UAM Poznań); ukończył studia na kierunkach "Administracja - organizacja i zarządzanie" (WSB Wrocław) oraz MBA - Master Business Administration (KUL Lublin); na co dzień pracuje w Ogólnopolskiej Feredacji Organizacji Pozarządowych, gdzie koordynuje ogólnopolski projekt "Fundusze dla Klimatu - Sieć Doradców NGO". We wcześniejszych latach: Koordynator Regionalny Szlachetnej Paczki Wielkopolskie (2017-2018); Lider Rejonu Leszno Szlachetnej Paczki (2016-2017); Przewodniczący Młodzieżowej Rady Gminy Święciechowa (2014-2016); Lubi działać na wielu płaszczyznach, lecz najbardziej w pracy z młodzieżą. Z zamiłowania podróżnik.

  michasialeciej

SKARBNIK
Michalina Leciejewska - swoją przygodę z ZMW rozpoczęła w 2011r. i z wielką satysfakcją działa do dnia dzisiejszego pełniąc funkcję Skarbnika (od grudnia 2017 r.); Wiceprezes Stowarzyszenia (2016-2017 r.); redaktorka strony internetowej www.przybyszewo.pl; studentka logistyki; jest osobą otwartą na nowe pomysły, znajomości, dlatego uważa, że wolontariat daje jej dużo energii i zapału do pracy; uwielbia tańczyć i biegać.

  paulinastachowska

SEKRETARZ
Paulina Stachowska - w Stowarzyszeniu ZMW od 2017r.; a od grudnia 2017r. jest Sekretarzem Stowarzyszenia ZMW; s tudentka III roku filologii angielskiej w PWSZ w Lesznie; interesuje się językami, literaturą oraz nowymi technologiami w nauczaniu; w wolnych chwilach lubi czytać książki oraz oglądać "Przyjaciół".

 
KOMISJA REWIZYJNA
 
  anna urbańska foto strona1PRZEWODNICZĄCA KOMISJI REWIZYJNEJ
PEŁNOMOCNIK WALNEGO ZEBRANIA
Anna Urbańska
 - w ZMW angażuje się niemal od początków istnienia, jednak formalnie dołączyła do niego w 2010 r.; wieloletnia Wiceprezes Stowarzyszenia, od 2017r. członek Komisji Rewizyjnej; obecnie mieszkanka Długich Starych; z wykształcenia socjolog, z zamiłowania społecznik; szczęśliwa mama Michalinki, Mikołaja i Kasi oraz szczęśliwa żona; prowadzi własną działalność oraz gospodarstwo wspólnie z mężem; lubi podróżować, sprawiać frajdę dzieciakom, nie tylko swoim; uwielbia muzykę i taniec.
  bianka frąckowiak foto 1Bianka Frąckowiak - jestem wolontariuszką w ZMW od maja 2016 roku. Uczę się w Zespole Szkół Ekonomicznych w Lesznie, na profilu technik ekonomista. Byłam również Radną II kadencji Młodzieżowej Rady Gminy. Interesuję się żużlem, muzyką,historią oraz aktorstwem. W wolnej chwili lubię czytać książkę, bądź spotykać się ze znajomymi. Uwielbiam również podróżować.
  weronikamatszewska12Weronika Matuszewska - do stowarzyszenia wróciła w grudniu 2019 po dwóch latach przerwy. Od 2007 roku tancerka Zespołu Pieśni i Tańca Marynia ze Święciechowy. Studentka ekonomi, finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Wrocławskim. Interesuje sie sportem, tańcem i muzyką; uwielbia czytać książki; fanka seriali i kina. Jest osobą otwartą; lubi pracować z ludźmi; a robienie czegoś dla innych daje jej dużo satysfakcji, radości i motywacji do dalszego działnia.

 


WOLONTARIUSZE i CZŁONKOWIE 

 

  Beata Tycner foto stronaBeata Tycner - swoją przygodę z ZMW rozpoczęła w 2005 r., w latach 2013-2015 pełniła fuckcję Prezesa Zarządu Stowarzyszenia; obecnie członek i przewodnicząca Komisji Rewizyjnej; Jak sama przyznaje - to doświadczenie dało jej mnóstwo satysfakcji i radości; mama Hani i Grzesia oraz szczęśliwa żona; uwielbiam płyty winylowe i jazdę na rolkach; na co dzień pracuje w branży reklamowej jako grafik komputerowy.
  Remigiusz LeciejewskiRemigiusz Leciejewski - z organizacją związany od początków jej istnienia; współzałożciel klubu ZMW w 1996r., a następnie Stowarzyszenia ZMW; wieloletni Prezes i Wiceprezes Stowarzyszenia; Radny Powiatowy Powiatu Leszczyńskiego; szczęśliwy ojciec Madzi oraz szczęśliwy mąż.
  joannaskorupinskaJoanna Skorupińska – wolontariuszką w "ZMW" jestem od czerwca 2016r. Uczę się w Zespole Szkół Ekonomicznych w Lesznie na profilu technik obsługi turystycznej. Interesuję się geografią turystyczną oraz konkursem piosenki eurowizji. W wolnym czasie najczęściej czytam książki, jeżdżę na rolkach/rowerze i spotykam się ze znajomymi.
  majabresinskaMaja Bresińska - wolontariuszka w ZMW od kwietnia 2017 roku; uczennica klasy o profilu technik usług fryzjerskich w technikum numer 4 w Lesznie Interesuje się żużlem i tańcem Uwielbiam zajmować się dziećmi, a każdą wolną chwilę spędzać ze znajomymi. Lubię pomagać i cieszyć  się ze szczęścia innych i właśnie ZMW daje mi do tego duże możliwości.
  arekwojcik12Arkadiusz Wójcik - wolontariusz w Stowarzyszeniu ZMW od wakacji 2017 roku. Chodzę do ósmej klasy w szkole podstawowej w lasocicach, interesuję się motoryzacją a konkretnie motocyklami. W wolnym czasie lubię grać na komputerze. Lubię poznawać ludzi i nawiązywać nowe kontakty.
   kubawojcik12Jakub Wójcik - wolontariusz "ZMW" od 2016 roku; uczeń Zespołu Szkół Elektroniczno - Telekomunikacyjnych w Lesznie; w wolnych chwilach zajmuje się informatyką i układaniem kostki rubika.
   
wiktoriolej

Wiktoria Olejniczak - Wiktoria Olejniczak - wolontariuszka Stowarzyszenia ZMW od maja 2017 roku; uczęszcza do II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi w Lesznie do klasy humanistyczno-prawnej. W gimnazjum sprawowała funkcję przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego, aktualnie angażuje się w wolontariat szkolny. Od 2018 roku sprawuje mandat młodzieżowej Radnej. W 2020 roku została wybrana Przewodniczącą Młodzieżowej Rady Gminy Święciechowa Mówi: „od dziecka przyglądam się wolontariuszom ZMW - teraz mogę sama pomagać i dzielić się radością z innymi”. Pasjonuje się piłką nożną, wiedzą o Unii Europejskiej oraz historią; lubi organizować różne akcje, imprezy lub zajęcia. Swoją duszę aktywisty oraz społecznika realizuje właśnie w Stowarzyszeniu ZMW Przybyszewo.

  anitakazmierska Anita Kaźmierska – swoją przygodę z ZMW rozpoczęłam w 2013r. i z wielką satysfakcją działam do dnia dzisiejszego. Ten czas pozwolił mi na poznanie nowych osób, zdobycia przydatnych umiejętności oraz pomocy innym. Obecnie jestem studentką ekonomii w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Lesznie.
  kubataranJakub Taranowicz - do Stowarzyszenia ZMW należę od początku roku 2019. Uczęszczam do ZSET w Lesznie o profilu Teleinformatycznym. W wolnym czasie lubię spotkać się z przyjaciółmi i jeździć na rowerze. Moimi zainteresowaniami są komputery oraz piłka nożna.
  julkagorczakJulia Górczak - wolontariuszka w ZMW od kwietnia 2019 roku, uczennica technikum nr 4 w Lesznie. W wolnym czasie lubie spotykać sie ze znajomymi. Bardzo lubie dzieci a właśnie ZMW daje mi możliwość spotykania się z nimi. Interesuje się żużlem i uwielbiam Mc'Donalds.
  Emilkakostaniak

Emilka Kostaniak- wolontariuszką w Stowarzyszeniu ZMW jest od maja 2016 roku; od X 2016 r. Radna w Młodzieżowej Radzie Gminy Święciechowa; uczennica Gimnazjum w Lasocicach; lubi spotykać się ze znajomymi, a jej oczkiem w głowie jest praca z dziećmi.

  zuzialeciejewskaZuzanna Leciejewska – wolontariuszka w „ZMW od maja 2017 roku; uczennica III Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Lesznie; w wolnych chwilach lubi słuchać muzyki, spotkać się ze znajomymi, czytać książki, uprawiać sport; ponadto interesuje się żużlem oraz tańcem; od 2011 roku tancerka w Zespole Pieśni i Tańca Marynia w Święciechowie.
  olamusielak

Ola Musielak - wolontariuszka w Stowarzyszeniu ZMW od grudnia 2019 roku, jestem uczennicą klasy VI oraz zastępca przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej w Lasocicach. Moją pasją jest muzyka.

 

 

 

jagoda macieszonek foto zmw 1

 

Jagoda Macieszonek

 

Sara Zamelska

 

Sara Zamelska - wolontariuszka w Stowarzyszeniu ZMW od lutego 2020 r; chodzi do I Liceum Ogólnokształcącego im. Rodu Leszczyńskich w Lesznie; interesuje się jazdą konną. Lubi poznawać nowe osoby i spędzać czas ze znajomymi.

 

BlankaMarach

 

Blanka Marach - swoją przygodę w Stowarzyszeniu ZMW rozpoczynam w 2021 roku. Chodzę do VI klasy w szkole podstawowej w Lasocicach. Moje hobby to robienie zdjęć i taniec. Czas wolny spędzam najczęściej słuchając muzyki.

 

PiotrSkorupinski

Piotr Skorupiński - wolotariuszem jestem od 2021 roku, chodzę do Szkoły Podstawowej w Lasocicach. Gram w piłkę i lubię chodzić po górach.

   

MilenaFrackowiak

 

Milena Frąckowiak - swoją przygodę w Stowarzyszeniu ZMW jako wolontariuszka rozpoczynam w 2021 roku, uczęszczam do klasy 6 Szkoły Podstawowej w Lasocicach. W wolnym czasie lubię słuchać muzyki oraz spotykać się ze znajomymi.

   

MonikaRybacka

Monika Rybacka - uczęszczam do Szkoły Podstawowej w Lasocicach, gdzie należę do Samorządu Uczniowskiego. W wolnym czasie rysuję lub spotykam się ze znajomymi.

   

PatrycjaBachorska

Patrycja Bachorska - wolontariuszka w Stowarzyszeniu ZMW od 2021 roku; mam 14 lat. Jestem zastępcą przewodniczącego klasy 7 w Szkole Podstawowej Lasocicach. W wolnym czasie lubię spotykać się z przyjaciółmi oraz spędzać czas z moimi psami.