Dziś imieniny: Romany Damiana Jutro: Macieja Marka

Projekt "Nasze wsie kręcą nas, więc my kręcimy je" złożony przez grupę nieformalną "Kuźniowe świry" otrzymał dofinansowanie 5000 zł! Bardzo cię cieszymy!
Zatem już od drugiej połowy września w Kuźni marzeń rozpoczną się warsztaty filmowe dla dzieci i młodzieży. Więcej informacji wkrótce!

Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 3 września 2018 r.
Msza święta o godz. 8:00 w kościele w Lasocicach.
Boisko szkolne – godz. 9:00.

Niestety poniedziałkowe spotkanie autorskie z Ewą Rosolską oraz wtorkowe warsztaty z mozaiki szklanej zostaną przesunięte na inny termin. O nowym terminie wkrótce poinformujemy.


zapisy stacjonarne w kuzni 1

pobraneZebranie informacyjne z rodzicami dotyczące roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się w dniu 29 sierpnia 2018 r. o godz. 18:00 w nowym przedszkolu w Święciechowie ul. Strzelecka 12.

W dniu 30 sierpnia 2018 r. od godz. 10:00 - 12:00 zapraszamy dzieci na zajęcia adaptacyjne.

szklo1wwwSerdecznie zapraszamy młodzież do udziału w warsztatach z mozaiki szklanej. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Szczegóły na plakacie.

rosolskaSerdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z pisarką Ewą Rosolką. Szczegóły na plakacie.

zagranicznewarsztatykuzniaSerdecznie zapraszamy na Międzynarodowe warsztaty dla dzieci i młodzieży w Kuźni marzeń, które poprowadzą wolontariusze z Turcji, Hiszpanii oraz Francji!
Szczegóły na plakacie. Zapisy przyjmuje Mikołaj Kostaniak - tel. 516 246 364.

Plakat dzieci dzieciom zambia 1Wiecie gdzie leży Zambia? 🌍 To blisko 10 tysięcy kilometrów z Lasocic!
A my właśnie rozpoczynamy realizację projektu "From children to children".. i zapraszamy już w poniedziałek o godz. 18 w Kuźnia marzeń, gdzie będziemy pisać listy do dzieci z Zambii! 😍

porady prawneSerdecznie zapraszamy! Szczegóły na plakacie.

Podkategorie